The Walking Dead: The Ones Who Live İlk Fragmanıyla Karşımızda!
Vivo X100 Pro+ İlk Görüntüleriyle Sızdı: Kamera Devrimi Yaklaşıyor!

Sıradaki içerik:

Vivo X100 Pro+ İlk Görüntüleriyle Sızdı: Kamera Devrimi Yaklaşıyor!

e
sv

The Walking Dead: The Ones Who Live İlk Fragmanıyla Karşımızda!

11 okunma — 13 Ekim 2023 17:53
The Walking Dead'in yeni yan hikayesi The Walking Dead: Survivors' Legacy'den ilk fragman izleyicilerle buluştu. İşte bu yeni spinoff hakkında bilinmesi gerekenler!
the walking dead the ones who live ilk fragmaniyla karsimizda10284

Andrew Lincoln ve Danai Gurira, Rick ve Michonne karakterleriyle efsanevi zombi evrenine geri dönüyor: The Walking Dead: Beyond The Dead‘in ilk fragmanı seyirciyle buluştu.

New York Comic-Con etkinliğinde, Şubat’ta ekranlarda olacak yeni spinoff dizinin kadrosuna katılan bazı isimler de duyuruldu.

Pollyanna McIntosh, seride Jadis karakteriyle tekrar karşımıza çıkacakken, Lost dizisinden hatırladığımız Terry O’Quinn, Beale karakterine hayat verecek. Matt Jeffries ise dizi içerisinde Matt karakteriyle yer alacak.

The Walking Dead: Beyond The Dead İlk Göz Atış

The Walking Dead: Beyond The Dead, Rick ve Michonne’un dönüştürülmüş bir dünyada nasıl dönüştüklerini ve aralarındaki sarsılmaz bağı nasıl koruduklarını gözler önüne seriyor. İkili, daha önce tanımadıkları bu yeni evrende, kim olduklarını ve birbirlerine nasıl tutunacaklarını keşfedecek. Acaba onlar birer düşman mı, sevgili mi, yoksa hayatta kalmak için birbirlerine mi ihtiyaç duyuyorlar, yoksa aslında onların da yürüyen ölüler arasında yer aldığını mı anlayacaklar?

The Walking Dead evreninin Baş Kreatif Direktörü Scott M. Gimple, projede Andrew Lincoln, Danai Gurira, Denise Huth ve Brian Bockrath ile birlikte yapımcı olarak yer alıyor.

The Walking Dead: Beyond The Dead hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Beklentileriniz ve görüşleriniz neler? Yorumlarınızı aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli