Tesla, Cybertruck'ın Off-Road Kabiliyetlerini Gösteren Videoları Yayınladı!
Samsung Finansal Krizi Yaşıyor: Beklenen Kazançlarda %80’lik Düşüş Alarm Zillerini Çaldırıyor!

Sıradaki içerik:

Samsung Finansal Krizi Yaşıyor: Beklenen Kazançlarda %80’lik Düşüş Alarm Zillerini Çaldırıyor!

e
sv

Tesla, Cybertruck’ın Off-Road Kabiliyetlerini Gösteren Videoları Yayınladı!

14 okunma — 11 Ekim 2023 12:31
Tesla'nın merakla beklenen pick-up modeli Cybertruck, zorlu arazi koşullarında nasıl performans gösterdiğini gösteren yeni bir video ile karşımızda.
tesla cybertruckin off road kabiliyetlerini gosteren videolari yayinladi9936

Tesla’nın dikkat çekici tasarımıyla öne çıkan yeni pick-up modeli Cybertruck’ın testleri tam gaz devam ediyor. Bu radikal tasarımıyla birçok kişinin ilgisini çeken elektrikli pick-up, performans beklentilerini de yüksek tutuyor. Tesla, geçtiğimiz günlerde Cybertruck’ın Meksika‘nın zorlu arazilerinde geçirdiği test anlarını bir video ile paylaştı.

Cybertruck’ın Arazideki Performansı Göz Dolduruyor

Tesla’nın paylaştığı videoda Cybertruck, Baja bölgesindeki çetin koşulları aşmaya çalışıyor. Maalesef yayınlanan videonun kalitesi oldukça düşük; bu yüzden detayları tam olarak görmek zor. Ancak videoda, Cybertruck’ın zorlu arazi şartlarına ne kadar dayanıklı olduğunu ve dinamik havalı süspansiyonunun bu şartlarda nasıl performans gösterdiğini rahatlıkla görebiliyoruz.

Birçok anı canlı olarak X üzerinden paylaşılan videoda, Cybertruck‘ın zorlu arazi koşullarında nasıl bir performans sergilediğini izlemek mümkün. Elektrikli aracın bu testlerde ne kadar esnek ve dayanıklı olduğunu, zorlayıcı manevralar ve hızlı dönüşlerle gösteriyor.

Cybertruck’ın ne zaman teslim edileceği hala net değil. Daha önce Tesla CEO’su Elon Musk, 2023’ün üçüncü çeyreğinde ilk Cybertruck teslimatlarının başlayacağını belirtmişti. Ancak şu ana kadar bir ilerleme gözlemlenmedi ve yılın son çeyreğine girilmesiyle teslimat takviminde bir gecikme olabileceği düşünülüyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli