Suzuki, Ekim Ayında Takas Desteği Ve Özel Kredi Fırsatıyla Öne Çıkıyor!
Batarya Teknolojisinde Yeni Devrim: Çin, Nadir Bir Cevheri Keşfetti

Sıradaki içerik:

Batarya Teknolojisinde Yeni Devrim: Çin, Nadir Bir Cevheri Keşfetti

e
sv

Suzuki, Ekim Ayında Takas Desteği ve Özel Kredi Fırsatıyla Öne Çıkıyor!

14 okunma — 15 Ekim 2023 14:03
Türkiye'de Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle satışa sunulan Suzuki, Ekim ayı boyunca otomobil almayı planlayan müşterileri için cazip satın alma avantajlarıyla ön plana çıkıyor.
suzuki ekim ayinda takas destegi ve ozel kredi firsatiyla one cikiyor10374

Suzuki, tüm modellerinde alıcılarına cazip kredi ve takas avantajları sunuyor. Bu ay içinde 200 bin TL’ye kadar olan alımlarda 12 aylık %0,49 faiz oranıyla kredi olanağını müşterilerinin hizmetine açan marka, krediye ilgi göstermeyen alıcılara da takasla alım imkanı tanıyor.

Yeniden tasarlanan tasarımı, son teknoloji hibrit motoru, dikkat çekici yakıt ekonomisi, AllGrip 4×4 özelliği ve modern güvenlik sistemleriyle dikkat çeken Suzuki S-Cross Hibrit, bu ay boyunca ya takasla 1.314.000 TL başlangıç fiyatıyla ya da %0,49 faiz oranlı 12 aylık kredi imkanıyla otomobil severlerle buluşuyor.

Hem 4×4 hem de 4×2 seçenekleriyle alınabilen ve güvenlik özellikleriyle sınıfında fark yaratan Suzuki Vitara Hibrit, %0,49 faizli 12 aylık krediyle ya da takasla 1.214.000 TL başlangıç fiyatıyla sunuluyor.

Suzuki, Ekim Ayında Takas Desteği ve Özel Kredi Fırsatıyla Öne Çıkıyor!

Sıra dışı tasarımı, şehir içi ve dışı kullanımlar için ideal AllGrip 4×4 özelliğiyle öne çıkan Jimny, ya 1.614.000 TL takas avantajıyla ya da %0,49 faizli 12 aylık krediyle alınabiliyor. Ekonomik yakıt tüketimi ve zengin donanımıyla dikkat çeken Swift Hibrit modeli, ya takasla 994 bin TL’den ya da 12 aylık %0,49 faizli kredi seçeneğiyle alıcı buluyor.

Suzuki, “Suzuki ailenizi genişletin” mottosuyla, mevcut Suzuki sahiplerine tüm modellerde %3 ekstra indirim imkanı sunuyor. Ekim ayı süresince, bu %3 indirimle birlikte, ya kredi ya da takas kampanyalarından birini tercih ederek ek avantajlardan yararlanma fırsatı da bulunuyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli