Supernatural Final Sezonu 10 Ekimde Başlıyor

CW’nin uzun yıllardır devam eden popüler serisi Supernatural bu yıl final yapacak. Dizinin 15. sezonu için başlangıç tarihi açıklandı.

CW gösterileri itsfall 2019 dizilim için gala tarihlerini belirledi . Batwoman gibi merakla beklenen yeni dizilerin ne zaman prömiyer olacağını öğrenmenin yanı sıra , CW hayranların Supernatural'ınson sezonuna ne zaman girebileceklerini bilmelerini sağlıyor !

Doğaüstü sezon 15, 10 Ekim Perşembe günü ( Variety yoluyla ) açılacak ve böylece Winchester Brothers'ın efsanesinde son taksit başlayacak. Supernatural , saat 20: 00'de olacak ve Vampire Diaries / The Originals ile eşleşecek.spinoff series Perşembe günü saat 9: 00'da kalacak olan Legacy'lar .

Henüz görmediyseniz, işte resmi özeti Supernatural sezon 15 hikayesi olacak:

"Winchester kardeşlerin destansı yolculuğu, Supernatural'ın son sezonuna girerken yaklaşıyor. Sam (Jared Padalecki) ve Dean (Jensen Ackles) dünyayı kurtarmak için görünüşte bitmeyen bir arayış içinde şeytanlara ve meleklere, efsanevi yaratıklara ve canavarlara karşı savaştı. Fakat şovun 14. sezonunun son savaşında, vekil nephilim oğlu Jack'i (Alexander Calvert) öldürmeyi reddettikleri ve böylece Tanrı'nın bu gerçeği bir kez ve herkes için sonlandırma kararını getirdiği için, Tanrı'nın Kendisine karşı çıkıyorlar. ... Supernatural, yapımcı Robert Singer (Midnight Caller), Andrew Dabb, Robert Berens (Zil) ve Eugenie Ross-Leming ve Brad Buckner (Lois & Clark: Süpermen'in Yeni Maceraları) ile birlikte Warner Bros. Television'dan. "

Tüm gerçekliği kurtarmak için Tanrı ile yapılan bu savaş Winchester Brothers'ın son hikayesi için uygun bir şekilde büyük ve destansıdır. Supernatural , cennet ve cehennem arasındaki bitmeyen savaştan en iyi kılcallarını yaptı ve umarım son sezon farklı olmaz. İşte Supernatural yıldızı Jensen Ackles, şovun final sezonunda neyi başarmayı umduğunu söyledi.

“Konuşma ne zaman, ne zaman, ne zaman oluyor? Sanırım ben ve ben her zaman gösteriyi hiç görmek istemedim, asla gazımız bitmedi. Güçlü çıkmak istedik, hala iken dışarı çıkmak istedik. Son 15 yıldır verdiğimiz ürün kalitesini verebiliyoruz. ”

Finalin hikaye ve karakterler açısından neye ihtiyacı olması gerektiğine ilişkin olarak Ackles, spoiler bırakmamış olabilir, ancak bunu paylaşacaktı:

“Sanırım her ne ise, birlikte kardeş olmalı. Baştan beri bu gösterinin özü bu oldu. Sanırım hayranların görmek istediği şey bence. Kimin vurduğuna bakılmaksızın, sanırım her neyse, sanırım. Bu, bu iki kardeş ve onların yolculuğu ile ilgili olarak yapıldı. Bence şovun kalbi gerçekten orada olmalı. ”

Gerçekten de, Ackles ve eş yıldızı Jared Padalecki , diziyi yöneten fantastik doğaüstü korku ve fantaziden bağımsız olarak Sam ve Dean Winchester ilişkisini Supernatural'ın duygusal çekirdeğini oluşturdular . Söylemeye gerek yok, taraftarlar son yaylarını aldıklarında Winches'lerle bazı duygusal yakınlıklara sahip olmak istiyorlar - ve umarım bu prömiyer bölüm doğru yola çıkıyor.

Supernatural'ın final sezonu 10 Ekim Perşembe günü saat 8'de CW'de başlıyor.