Stranger Things 3.Sezon Fragmanı Yayınlandı

Korku ve gerilim dizileri arasında ciddi bir başarı elde ederek son zamanların en çok beğenilen ve en çok konuşulan dizileri arasına giren Stranger Things’in üçüncü sezonuna dair son fragman yayınlandı.

Netflix , bu akşam Stranger Things 3 için yepyeni bir fragman sözü verdi ve şimdi teslim edildi! Beklenen dizi, 4 Temmuz kutlamaları için geri dönüyor ve şimdi taraftarlar, popüler kasabanın üçüncü sezonunda, Indiana'nın Hawkins kasabasının hangi tehdidiyle karşı karşıya kalacağı konusunda daha iyi bir fikre sahipler. Yukarıdaki klibe bir göz atın.

Upside Down tehdidinin hala Sezon 2'nin sonunda kapıyı kapatmasına rağmen Onbir'in kapısını kapatmasına rağmen hala devam ettiğini biliyoruz, finalde Will Byers'dan kovulmuş ve dağılmış olmasına rağmen öğrencilerin dansında büyük tezgâh gösteren Mind Flayer gösterdi eterlere. Mind Flayer’ın dünyamızda hala bir varlığı var ve Upside Down’a açılan kapıyı yeniden açmaya çalışıyor olabilir.

Sonra EPA ve Max'in yeni kardeşi daha büyük bir rol oynayacağını düşündüğü ağabeyi Billy'nin tehdidi de var. Ancak seri yaratıcıları Duffer Brothers'ın bu karışıma ekleyebilecek başka anahtarları var mı?

Şerif Hopper oyuncusu David Harbour geçenlerde karakterinin bu sezon kendi büyük tehdidiyle karşı karşıya olduğunu söyledi: evlatlık kızı Eleven büyüyor.

Harbor, MCM Comic Con'da “Millie [Bobby Brown karakteri Onbir] büyüyor ve Hopper için korkunç bir şey olduğunu düşünüyorum” dedi. “Bebek kızının erkeklerle takılma fikrinden hoşlanmıyor. Bu yüzden sezon onunla biraz rahatsız oluyor. Kızı gençleşmeye başlıyor ve kendini bulmaya başlıyor, bu yüzden Hopper için korkutucu olan herhangi bir Demogorgon yaratığı Başa çıkmak zorunda kalacak. "

Aktör, “Sezon boyunca bunun çoğunu görüyorsunuz ve sonunda ne olacağını çok beklemiyorsunuz ve bu çok, çok hareketli” dedi. "Bölüm 8’in ateş ettiğimiz en hareketli şey olduğunu düşünüyorum."

Ancak sezon temiz bir şekilde kapanmayabilir ve aktörler Noah Schnapp , Gaten Matarazzo ve Finn Wolfhard, Stranger Things'in bunun ötesinde en az iki mevsim daha devam etmesi gerektiğinisöyledi .

Matarazzo, 2019 MTV Film ve TV Ödülleri'nde “Her ne zaman bir hikaye bitmesi gerektiğini hissettiğinde durmalıyız” dedi. “Hiçbir mevsimde basılması gerektiğini düşünmüyorum. Başka hikaye yoksa, daha fazla hikaye yoktur. ”

 

 

Wolfhard, “Hepsini bağlamak için kesinlikle bir taneye daha ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.” Diye ekledi Schnapp, “bir veya iki tane daha” önerdi.

Wolfhard, “Bir ya da iki tane daha kesin,” dedi. “Bağlamak için en az bir tane daha.”

Stranger Things 4 Temmuz'da Netflix'te