Star Wars Jedi'nin Yeni Oyunu Onaylandı: Cal Kestis'in Macerası Sürüyor!
Norveç Ordusu, Bir F-35A Savaş Uçağını İlk Kez Otoyola İndirdi!

Sıradaki içerik:

Norveç Ordusu, Bir F-35A Savaş Uçağını İlk Kez Otoyola İndirdi!

e
sv

Star Wars Jedi’nin Yeni Oyunu Onaylandı: Cal Kestis’in Macerası Sürüyor!

9 okunma — 24 Eylül 2023 17:46
Star Wars Jedi: Fallen Order ve Jedi: Survivor oyunlarındaki ana karakter Cal Kestis'in macerası bitmedi. Cameron Monaghan, Cal Kestis'in serüveninin yeni bir oyunla sürdürüleceğini resmi olarak duyurdu.
star wars jedinin yeni oyunu onaylandi cal kestisin macerasi suruyor8577

Respawn Entertainment, Titanfall ve Apex Legends gibi hit oyunların arkasındaki stüdyo olarak bilinir. Ancak 2019’da Star Wars Jedi: Fallen Order’ın lansmanı ile Star Wars hayranları için de önemli bir isim haline geldi. Oyun, Soulslike mekanikleriyle birleştirilmiş dikkat çekici bir oynanış sunarken, serinin devamı olan Jedi: Survivor da hayranların beğenisini kazandı. Ancak, Respawn bu seriyi burada bırakmayacak gibi görünüyor.

Cal Kestis, Yeni Maceralara Hazırlanıyor

Jedi serisinin ana karakteri Cal Kestis’in seslendirme sanatçısı ve canlandırıcısı Cameron Monaghan, Ocala Comic Con 2023‘te yeni bir Jedi oyunu üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Monaghan, üçüncü oyun hakkında detaylı bilgi vermese de, bu açıklama Respawn’ın yeni bir Jedi oyunu üzerinde çalıştığını resmen doğrulamış oldu.

Jedi: Survivor oyununun sonu, Cal Kestis’in hikayesini tamamlamadığı için Respawn’ın bu hikayeyi devam ettirmesi büyük bir sürpriz değil. Ancak, serinin önceki oyunlarının yönetmeni Stig Asmussen‘ın Respawn’dan ayrılması bazı hayranları endişelendiriyor. Bu değişikliğin yeni oyun üzerinde nasıl bir etkisi olacağını görmek ilginç olacak.

Yeni Jedi oyununun, PlayStation 5 ve Xbox Series jenerasyonlarının ilerleyen dönemlerinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Umarız, Respawn serinin daha önceki oyunlarında yakaladığı başarıyı bu yeni yapım ile de sürdürebilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli