Samsung Galaxy Z Flip3 Konseptine göz atın

Galaxy Z Flip / Z Flip 5G, şirketin birçok genişleme olasılığından birine bir örnektir. Bununla birlikte, Z Flip3 olduğu söylenen yeni nesil kapaklı cihaz konsepti artık çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Samsung ültimatom üzerine çıktı ve "Galaxy Fold" ile katlanabilir cihazlar için bir ağ geçidi açtı. İlk denemeyi bozup cihazı 2019'da iki kez piyasaya sürmesine rağmen , Samsung şu anda bu sanatın ustası . Galaxy Z Flip / Z Flip 5G, şirketin birçok genişleme olasılığından birine bir örnektir. Bununla birlikte, Z Flip3 olduğu söylenen yeni nesil kapaklı cihaz konsepti artık çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

İlk Koreli yüklendiği forum ve @FrontTron tarafından fark, konsept oluşturma yakalanan görünen Galaxy Z Flip3 Altın sınırları Mor renkte. Ayrıca LetsGoDigital'in işaret ettiği gibi kamera düzeni bize Galaxy S21'i hatırlatıyor. İkincisi, muhtemelen Samsung'un yaklaşan 2021 Galaxy-S amiral gemisi .

Dahası, LetsGoDigital bu görüntüyü aldı ve açılmış konumunu hayal etti. Galaxy S21'in sızdırılmış duvar kağıtlarından birini kullandılar . Renderin kendisinden bahsedersek, eğer doğruysa, önceki modeldeki yatay çift kamera kurulumunun yerini alacak olan üçlü bir kamera kurulumunu gösterir.

Galaxy Z Flip 3

Ancak, Samsung bu sefer cihazlarının ayrımı konusunda çok net olduğu için Galaxy S21 gibi benzer bir kurulum yapmalarını beklemeyin . Devam ederken, kapak ekranı biraz daha büyük görünüyor. Daha önce, Z Flip 3'ün muhtemelen Z Flip'deki 1,1 inçten daha büyük olan 1,81 inç ikincil bir ekranla geldiğini öğrenmiştik .

Birincil bükme ekranıyla ilgili olarak, Z Flip3'te 6,70 inç AMOLED ekran görebiliriz. Bu, Flip'den 0,03 inç daha fazla olacak ve selfie atıcı için ortalanmış bir delik açacak. Beklenen diğer özellikler 120Hz LTPO ekran, orta menzilli bir SoC, daha hızlı depolama ve şarj desteğidir. 2021'in 1. çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor .