Samsung Galaxy Tab S9 FE Serisinin Beklenen Fiyatı Ortaya Çıktı
Lucid, Tesla’ya Uygun Fiyatlı Bir Alternatif Sunmaya Hazırlanıyor

Sıradaki içerik:

Lucid, Tesla’ya Uygun Fiyatlı Bir Alternatif Sunmaya Hazırlanıyor

e
sv

Samsung Galaxy Tab S9 FE Serisinin Beklenen Fiyatı Ortaya Çıktı

11 okunma — 06 Eylül 2023 10:53
Samsung'un merakla beklenen yeni tablet modelleri Galaxy Tab S9 FE serisinin fiyat bilgisi sızdırıldı.
samsung galaxy tab s9 fe serisinin beklenen fiyati ortaya cikti7329

Teknoloji devi Samsung‘un yakında piyasaya sürmeyi planladığı Galaxy Tab S9 FE serisi hakkında yeni bilgiler gün yüzüne çıktı. Şirketin, daha önce piyasaya sürdüğü Galaxy Tab S9 serisinin ardından şimdi de Fan Edition olarak adlandırılan iki yeni model üzerinde çalıştığı belirtiliyor. Beklenen bu modellerin Samsung Galaxy Tab S9 FE ve Tab S9 FE+ olabileceği iddialar arasında. Sızıntılar, bu tabletlerin özellikle Hindistan pazarında yüksek bir fiyatla lanse edilebileceğini ve bu fiyatlandırmanın Avrupa’da da benzer olabileceğini öne sürüyor.

SamInsider adlı sızıntı kaynağına göre, Samsung Galaxy Tab S9 FE+ (Wifi) modelinin 128GB depolama ve 8GB RAM seçenekleriyle 749.99 EUR fiyat etiketiyle sunulabileceği belirtiliyor.

Bunun yanı sıra, Galaxy Tab S9 FE (Wifi) modelinin 6GB RAM ve 128GB depolama kapasitesiyle 549.99 EUR fiyatla satışa sunulabileceği tahmin ediliyor. Bu modelin Hindistan fiyatının ise yaklaşık 63.000 INR (yaklaşık 705 EUR) olabileceği söyleniyor.

Öne sürülen bilgilere göre, Galaxy Tab S9 FE, Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 1380 yonga setiyle gelebilir. Ayrıca bu tabletin 10.9 inçlik bir LCD ekrana sahip olabileceği iddialar arasında. Ancak bu fiyat ve özellikler doğrultusunda, tüketicilerin ya daha yüksek segmentteki Galaxy Tab S9‘u ya da Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ve 11 inç LPTS ekranlı, daha uygun fiyatlı Galaxy Tab S8’i tercih edip edemeyeceği merak ediliyor. Ancak, bu sızıntıların resmi bir doğrulama almadığını ve Samsung’un resmi duyurusunu beklemenin en doğrusu olacağını hatırlatmak isteriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli