Samsung Galaxy S11 108MP kamera bulunuyor

Bir süredir Samsung Galaxy S11'in 108MP kameraya sahip olması muhtemel görünüyordu, çünkü Samsung böyle bir sensörü açıkladı ve telefona dahil edildiğine dair söylentiler 

Bir süredir Samsung Galaxy S11'in 108MP kameraya sahip olması muhtemel görünüyordu, çünkü Samsung böyle bir sensörü açıkladı ve telefona dahil edildiğine dair söylentiler alındı, ancak yeni bir söylenti Samsung'un gerçekten farklı bir cihaz kullanacağını öne sürdü Şu anda 108MP teknoloji parçası bilinmiyor.

Bu , Twitter'da Samsung'a 'yeni' bir 108MP sensör kullanması ihtimalinin yüksek olduğunu yazan Üniversite (güvenilir bir sızıntı ) 'ya göre. Bunun tam olarak hangi sensör olacağı belli olmasa da, Samsung'un daha önce duyurduğu sürümün ikinci nesil sürümü olması muhtemel.

Bu sensörün öne çıkan özellikleri arasında çok fazla ışık alma yeteneği (güçlü düşük ışık performansı için) ve kayıpsız 6K video var. Zaten etkileyici geliyor, bu yüzden gelişmiş bir sürüm gerçek bir kazanan olabilir, ancak Samsung'un bunu nasıl iyileştireceği konusunda emin değiliz.

  • Bizim tam okuyun Samsung Galaxy Note 10 Artı inceleme
  • Samsung Galaxy Fold hakkında ne düşündüğümüzü görün
  • Eserlerde Samsung Galaxy S11 Lite var mı 

Samsung'un Galaxy S11 için bir 108MP atıcı kullanması, yeni ve habersiz bir şüphe olsa da, elbette şimdilik söylenti, ancak mantıklı olacak. Akıllı telefon kameraları şu anda rekabetin önemli alanlarından biri ve yüksek kaliteli bir 108MP sensör kesinlikle potansiyel alıcıları etkileyebilir.

Samsung'un teknolojisinin ikinci nesil bir versiyonunu seçmek, orijinal versiyonun ilk önce Xiaomi ahizesine inmesi gerektiğinden, bu nedenle Samsung Galaxy S11'in piyasaya sürüldüğü zaman tamamen yeni bir şey olmayacak olması da mantıklı olurdu .

Bu söylentinin doğru olacağını söyleyebiliriz, ancak önümüzdeki yılın başlarında Samsung Galaxy S11 hakkında daha fazla şey duyacağımızdan emin olabilirsiniz, bu yüzden güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.