Samsung Galaxy Ring Şarj Kutusu Tasarımı
Açılmayan iPhone Nasıl Onarılır: Adım Adım Kılavuz

Sıradaki içerik:

Açılmayan iPhone Nasıl Onarılır: Adım Adım Kılavuz

e
sv

Samsung Galaxy Ring Şarj Kutusu Tasarımı

43 okunma — 17 Haziran 2024 14:16
Samsung Galaxy Ring'in şarj kutusu tanıtıldı. İşte Galaxy Ring'in tasarımı, pil ömrü ve fiyat bilgileri.
samsung galaxy ring sarj kutusu tasarimi12010

Samsung’un önümüzdeki Unpacked etkinliğinde piyasaya süreceği yeni giyilebilir cihazı Galaxy Ring’in şarj kutusu, yakın zamanlı yeni bir paylaşım sayesinde ortaya çıktı. İşte o görsel ve cihazın detayları:

Galaxy Ring ve Şarj Kutusu Tasarımı

Samsung’un yeni giyilebilir akıllı cihazı Galaxy Ring, Galaxy S24 Unpacked etkinliğinde yapılan bir tanıtımın ardından Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılmıştı. 10 Temmuz’da ise şirket, Unpacked etkinliğinde Galaxy Ring’in resmi lansmanını yapacak. Yakın zamanlı yeni bir rapor ise cihazın şarj kutusunu ortaya çıkardı.

Şarj Kutusunun Görseli

X’te yapılan yeni bir paylaşım, Galaxy Ring’in şarj kutusunu gözler önüne serdi. Samsung birkaç ay önce yüzüğü göstermiş olsa da şarj kutusu ilk kez ortaya çıktı. Görsele göre yüzük, şarj kutusunun içerisinde yer alırken şarj kablosu yuvaya bağlanacak ve kasanın kablosuz şarjı da desteklemesi muhtemel.

Samsung Galaxy Ring Şarj Kutusu Tasarımı

Galaxy Ring’in Pil Ömrü ve Özellikleri

Samsung, Galaxy Ring’in tek şarjla dokuz güne kadar pil ömrü sağlayacağını açıkladı. Ancak yüzüğün boyutlarına göre batarya kapasitesi değişebileceği için pil ömrünün de boyuta göre değişmesi mümkün. Bu, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı pil ömrü seçeneklerine sahip olabileceği anlamına geliyor.

Özellikler:

ÖzellikDetay
Pil Ömrü9 güne kadar
Şarj KutusuKablosuz şarj desteği
Fiyat300 – 350 USD
Lansman Tarihi10 Temmuz Unpacked Etkinliği
Piyasaya Çıkış TarihiAğustos ayı

Galaxy Ring’in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy Ring’in Ağustos ayından itibaren 300 ila 350 dolar aralığında bir fiyat etiketiyle satışa çıkması bekleniyor. Bu fiyat aralığı, cihazın sahip olduğu teknolojik özellikler ve pil ömrü göz önüne alındığında oldukça rekabetçi görünüyor.

Samsung Galaxy Ring, giyilebilir teknoloji dünyasında yenilikçi bir adım olarak dikkat çekiyor. Şarj kutusunun kablosuz şarj desteği, uzun pil ömrü ve şık tasarımıyla kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Galaxy Ring’in şarj kutusu tasarımı ve özellikleri hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli