Roblox, Playstation Platformunda Yerini Alıyor
Tecno Phantom V Flip’in tanıtım tarihi açıklandı

Sıradaki içerik:

Tecno Phantom V Flip’in tanıtım tarihi açıklandı

e
sv

Roblox, Playstation platformunda yerini alıyor

24 okunma — 09 Eylül 2023 18:39
Bu heyecan verici haberi Roblox Corporation, kendi Geliştirici Konferansı'nda açıkladı ve oyunun ekim ayında PlayStation için kullanıma sunulacağını duyurdu.
roblox playstation platformunda yerini aliyor7623

Oyun yapma ve paylaşma platformu olan Roblox, uzun bir bekleyişin ardından Playstation kullanıcılarına sunuluyor. Roblox Corporation tarafından yapılan açıklamada, oyunun ekim ayında Playstation’da kullanıma sunulacağı belirtildi.

Ekim’de PS4 ve PS5’te Roblox heyecanı başlıyor

Roblox, Windows, macOS, iOS, Android ve Xbox gibi platformlarda zaten aktif bir şekilde kullanılıyordu ve şimdi PS4 ve PS5 kullanıcıları için de erişilebilir olacak. Ekim ayında çıkış yapacak olan bu sürüm, Roblox’un diğer platformlarda sunduğu tüm özellikleri içerecek. Ayrıca, oyunun PS4 ve PS5’te de ücretsiz olarak sunulacağını ekleyelim.

Roblox, Playstation platformunda yerini alıyor

Son dönemde sızan raporlar, Sony‘nin, çocukların güvenliği konusundaki endişeler nedeniyle Roblox’un Playstation‘da yayınlanmasını engellediğini iddia ediyordu. Sony’nin bu endişelerini nasıl aştığı veya bu konudaki politikasını nasıl değiştirdiği konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca, Roblox Corporation’ın yakında Meta Quest için de Roblox‘u yayınlayacağı belirtildi. Roblox’un yeni platformlara eklenmesi hakkındaki görüşleriniz neler?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli