Resident Evil 3 Remake: Bildiğimiz her şey


Capcom'un mükemmel Resident Evil 2 versiyonunu yeniden canlandırmasıyla aynı derecede güzel bir Resident Evil 3 versiyonunu yeniden izlemek ve beklenenden daha erken bir zamanda piyasaya sürmek. 
Resident Evil 3 Remake: Bildiğimiz her şey

Grafik yükseltme, elbette orijinal PlayStation'dan ileriye doğru dev bir sıçramadır. Ama yine de dostum, o yüzlere bak. Ama lütfen Nemesis’in yeni yüzünde çok fazla oyalanma, kabuslar tutsak olsun.

Resident Evil 2 remake versiyonunda olduğu gibi, Resident Evil 3 remake de omuz üstü çekim ve modern kontroller gibi oyun güncellemelerini içerir. Resident Evil 3 remake hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey.

Resident Evil 3 remake çıkış tarihi nedir?

Resident Evil 3 PS4 ve PC'de 3 Nisan 2020'de çıkıyor. Her kopya ayrıca, Rescom Evil Resistance ile birlikte gelir, Capcom serisinin Eylül ayında ortaya çıkardığı asimetrik 1v4 yarışmasıdır.

İlk Resident Evil 3 remake fragmanını izle

Resident Evil 3 Remake akılda tutularak tasarlanmıştır

Yapımcı Masachika Kawata , oyunun tanıtım videosunda "Resident Evil 3'ü ikinci taksitle karşılaştırırsanız, eyleme daha fazla yönelir. Dolayısıyla, bu öncül temelinde her şeyi yeniden değerlendiriyoruz" dedi . Orijinal oyun gibi, yeni sürümün RE2'den daha fazla koşuşturma ve silahlanma hissetmesini bekleyin. Sadece Resident Evil 6 gibi tam Hollywood aksiyon filmi gitmeyin ve iyi olmalı.

Jill yeni bir görünüme sahip

Jill Yeni Görünüme Sahip

Yeni Jill Valentine harika görünüyor - daha az CG süpermodeli, daha gerçek bir insan ve yeni kıyafeti, 90'ların gerçekten korkunç geç klüp kıyafetlerini rahat ama korkutucu pantolon / tanktopu birleşimiyle süslüyor. 2013 Lara Croft'u birden fazla şekilde yayıyor .

Nemesis Geri Döndü

Nemesis geri döndü bebeğim

Ne yazık ki Jill için ürkütücü takipçisi de geri döndü. Remake Nemesis gerçek bir piçe benziyor ve görünüşe göre "hedefinden Jill Valentine'ı bulmak için Resident Evil 2'den Tyrant'tan daha fazla yolu" olacak. Kulağa korkutucu geliyo!

Buna rağmen, Nemesis'in, PC oyuncuları ellerine geçtikten sonra, güçlerini kaybetme korkutma taktikleri için hazırlıklı olmamız gerekebilir. Resident Evil 2 Remake'de, Bay X'i küçük, küçük bir korkutucu boi ya da tamamen daha kötü bir şey yapabilirsiniz: Thomas Tank Motoru.

 

Resident Evil Resistance RE3 Remake'e dahil edilmiştir ve bu adamın adı ... Martin Sandwich

Resident Evil Resistance RE3 Remake'e dahil edilmiştir ve bu adamın adı ... Martin Sandwich

Martin Sandwich.

Neyse.

Resident Evil 3 remake'in her kopyası asimetrik 1v4'lü rekabetçi bir atıcı olan Resident Evil Resistance ile birlikte gelir. Popüler çok oyunculu korku oyunu Dead By Daylight'a benzer şekilde, Direniş, bir beyine karşı dört kurtulanı çukurlar. Canavarların doğrudan kontrolünü almak yerine, Mastermind hayatta kalanların kaçmalarını önlemek için stratejik tuzaklar ve düşmanları yerleştirerek harita üzerinde yüzer.

Bu harika bir konsept, ancak başarısı piyasaya sürüldüğü ilk ayı takip eden ilgi alanlarına dayanıyor. Eğer fırlatma sonrası destekleniyorsa, harika olabilir.

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.