Rainbow Six Siege: Hakkındaki Herşey

Rainbow Six: Siege'in geliştiricileri, mevsim içeriklerine gelince ilginç bir taktiğe sahipti. Her sezon kadroya yeni operatörler tanıttı, oyunla ilgili sorunları düzeltti ve hatta bazıları bir daha asla görülmeyecek geçici bir oyun modu başlattı

Bazen bu, oyuncuların yıllar sonra konuştuğu eğlenceli bir deneyim ile sonuçlanır ve diğer zamanlarda oyuncular, bir sonraki güncellemenin belirli bir sezonun verdiği zararı geri aldığını görmekten çok mutlu olurlar.

14 Toz Hattı

Rainbow Six Siege

Dust Line ilginç bir sezondu çünkü taraftarlar onu sevdi ya da ondan nefret ediyordu. Yeni operatör Blackbeard, oynaması için inanılmaz popüler bir karakterdi çünkü onu tek kişilik bir savaş makinesi haline getirdiği için kırıldı. Yakında, oyunun çeşitli metasları iki kampa bölündü; Karasakal çevresinde nasıl bir kazanma stratejisi oluşturulacağı ve dünyayı nasıl durduracağı.

Bu aynı zamanda birçok insan için oyunu harap eden hackleme yapan ve sömürenlerin olduğu sezondu. Kuşkusuz, bu oyunun popülerliği ile sezonun tanıttığı her şeyden daha fazla yapılması gerekebilirdi, ancak, kesmek ve Karasakal arasında kabus gibiydi.

 

13 Rüzgar Bastion

Rainbow Six: Siege

Bu sezon hakkında söylenecek fazla bir şey yok. Operatörler, iyi bir orta menzilli silahı ile güzel bir ek ve Fortress iyi bir harita oldu. Muhtemelen bu sezondan en etkili olanı, oyuncuların mağazaya göz atma şeklindeki değişikliklerin yanı sıra, eski operatörlere gereken fiyat değişikliklerinin yapılmasıydı.

 

12 Grim Sky

Rainbow Six: Siege

Grim Sky, popüler Maverick operatörünü, neredeyse sessiz kırılma için kaynak makinesi ve kalkan / taser combo ile umut verici ancak cansız Clash'ı tanıttı. Ayrıca, kesinlikle ihtiyaç duyulan Hereford Üssü ve Konsolosluğu haritalarında bazı düzenlemeler yaptı.

11 Para Bellum

Rainbow Six: Siege

Bu sezonun en güzel yanı Alibi ve hologramlarının tanıtılmasıydı. Bu hologramlar o zamandan beri oyuncuları parmaklarında tutan oyunu oynamak için zekice ve ilginç yollar ortaya koydu. Villa, bir süre keşfetmek için eğlenceli olan estetik açıdan hoş bir haritaydı.

10 Kan Orkide

Rainbow Six: Siege

Blood Orchid, daha önceki mevsimlerde görülen daha standart haritalardan hoş bir değişiklik olan eğlenceli ve ilginç Theme Park haritasını tanıttı. Aynı zamanda meta salladı ve oyunculara bir süre denemek için bazı eğlenceli oyuncaklar veren bir dizi silah ortaya çıkardı.

9 Kafatası Yağmuru

Rainbow Six: Siege

Kafatası Yağmuru, esas olarak BattlEye'nin piyasaya sürülmesinden önce sezonda gerçekleşen hacklerin çoğunu geri çektiğinden keyif almıştı. Ayrıca başlangıçta birçok gazinin zevk aldığı taktik gerçekçilik modunu da sundu. Şimdiye kadar bu sezonun en iyi ilavesi, oyuncuların kalça atışı yapmaktan manzaraları aşağı çekmek için daha hızlı gitmelerini sağlayan açılı tutuş oldu.

 

8 Hayalet Görme

Rainbow Six: Siege

Phantom Sight en yeni mevsim ve bazı ilginç değişiklikler getirmesine rağmen çığır açan hiçbir şey olmadı. Olduğu söyleniyor, oyunun bir süre içinde sahip olduğu en ilginç operatörlerden ikisi tanıtıldı. Nokk, etrafta dolaşırken görünmeyen ama gizemli bir geçmişe sahip olan bir bilmecedir. Müdür, pratikte karakterinin karşıtıdır, diğer insanların sırlarıyla doludur ve görünmez düşmanları görmek için duman ve sersemletici bombaları görebilmektedir.

4 Temmuz çıktı batı temalı Elleri modu th da fanlar sevilen ya nefret ya bir gezi bir şeydi.

7 Sağlık

Rainbow Six: Siege

Uygun olarak adlandırılan mevsim Sağlık, bir süredir oyunu zorlayan bazı gerekli düzeltmeler ve yaşam kalitesi değişiklikleri getirdi. Spesifik olarak, bilgisayar korsanlığı sorununu çözdü, böcekleri düzeltti ve 1-Adımlı Eşleştirme ile sıraları düzene soktu. Alpha Packs ayrıca uzun süredir yeni oyuncular için hoş bir dokunuş oldu.

6 Yanmış Ufuk

Rainbow Six: Siege

Burnt Horizon, oyundaki en renkli operatörlerden biri olan Mozzie'yi sunmak için ilginç bir sezondu. Ayrıca, bazı oyuncuların, özellikle de Twitch'in saldırı uçağı, biraz fazla güçlendiğini hissettiği uçağı kaçırmak için eşsiz bir yeteneği var. Outback haritası da oyuna güzel bir ektir.

5 Beyaz Gürültü

Rainbow Six: Siege

Bilgisayar korsanlığı etrafında dönen bir sezon için, ironik bir şekilde ortaya çıkan en böcek ve korsanlık dışı sezonlardan biriydi. Oyuncular, suya girmeden, suistimal etmeden ve aksamadan içeri girmenin keyfini çıkardılar. Dokkaebi, eğlenceli bir operatör olmaya devam ediyor ve Vigil, oyunda en iyi arka planlardan birine sahip. Ayrıca, geliştiricilere, elektronik eşyalara karşı koyma ve kendi kullanımları için cihazları ele geçirme yeteneklerinden zevk aldıklarını gösterdi;

4 Siyah Buz

Rainbow Six: Siege

Oyunun ilk sezonu, hayranların oynadığı en popüler sezonlardan biri olmaya devam ediyor. Birçoğu için, Rainbow Six: Siege'in taktikler ve beceriler konusunda daha fazla olduğu zamanları temsil ediyor , daha sonra da kafa vuruşları ve acele ile ilgili. Gökkuşağı Altı Kültürü : Kuşatma hiçbir zaman aynı olmadı ve genç oyuncular ve wannabe akıntıları daha sonraki sezonlarda sahneye girdiklerinde olgunlaşmamışlık ve toksisite getirerek çok acı gaziler üzüldü. Black Ice, oyuna çok ihtiyaç duyulan bir ek olan seyirci kamerasından da sorumluydu ve bize bugünü kullanan iki sağlam operatör olan Buck ve Frost'u verdi.

3 Kadife Kabuk

Rainbow Six: Siege

Velvet Shell'in en büyük başarısı, oyunculara sonsuza dek oynama şeklini değiştiren bir operatör vermek Mira idi. Siyah aynalarıyla uzun süredir devam eden stratejiler geliştirildi ve savunucular kendilerini saldırganların hızla uyum sağlamasına daha büyük bir avantajla buldular. Operatör Jackal ayrıca fanlar arasında popüler kalan sağlam bir eklentidir.

2 Kırmızı Karga

Rainbow Six: Siege

Red Crow, oyunu olumlu yönde ne kadar katı bir şekilde değiştirdiği nedeniyle sevilen bir mevsim. Hibana ve Echo'da çok popüler iki operatör tanıttı. Hibana, onu oyundaki en popüler karakterlerden biri yapan X-KAIROS başlatıcısıyla acele etmeyi seven oyuncular için ideal bir operatör. Echo'nun kafa karıştırıcı saldırı uçağı da büyük bir oyun değiştirici oldu. Red Crow ayrıca oyunculara bu güne hala rekabetçi bir şekilde kullanılan inanılmaz eğlenceli Gökdelen haritasını verdi.

1 Chimera Operasyonu

Rainbow Six: Siege

Oyunda en bölücü sezon da en eğlenceli. Chimera, Left 4 Dead serisini hatırlatan zombi tarzı oyun tarzında Outbreak modunu tanıtarak tamamen kalıptan çıktı . Oyuncular çok eğlendi ve geliştiricilerin maalesef inatçı oldukları oyuna en çok istenen kalıcı eklemelerden biri olmaya devam ediyor.