PUBG New State: İşte Yeni Battle Royale Oyunu Hakkında Her Şey

PUBG Corp, şemsiyesi altına üçüncü bir battle royale oyunu ekleyerek PUBG serisini genişletmeye hazır. Kısa vakit evvelce PUBG Studios, mobil cihazlar amacıyla yeni bir PUBG battle royale oyunu olan PUBG: New State'i duyurdu.

PUBG Corp, şemsiyesi altına üçüncü bir battle royale oyunu ekleyerek PUBG serisini genişletmeye hazır. Kısa vakit evvelce PUBG Studios, mobil cihazlar amacıyla yeni bir PUBG battle royale oyunu olan PUBG: New State'i duyurdu. Diğer PUBG oyunlarının aksine PUBG: New State, 2051'de geçtiğimiz fütüristik bir oyundur.

PUBG hayranları amacıyla, yeni bir PUBG oyununun duyurusu hem heyecan verici hem de baş karıştırıcı. Bu yüzden bu yazıda PUBG: New State ile ilgili bilmeniz gereken her şeyden bahsedeceğiz. Yani, daha çok uzatmadan başlayalım.

PUBG Nedir: New State?

PUBG: New State, PUBG'nin orijinal yaratıcısı PUBG Studios yönünden tasarlanan yeni bir battle royale oyunudur . PUBG Studios, kısa ama muazzam bir fragmanla yakında çıkacak oyunu duyurdu. PUBG: New State'in PUBG Mobile ve PUBG'den (PC ve Konsol versiyonu) çok değişik olduğunu görebilirsiniz.

 

PUBG: New State, fütüristik araçları, drone'ları, muhabere kalkanlarını ve başka yakın gelecekteki teknolojileri sergiliyor. Açıkçası, yeni PUBG oyunu Call of Duty oyunlarından bazılarına benziyor .

Dahası, PUBG: New State, ilerlemiş bir silah özelleştirme sistemi sunmayı vaat ediyor. Ne yazık ki, oyunun silah modifikasyonunu tam olarak nasıl renklendireceğini bilmiyoruz. Bununla birlikte, oyunun fütüristik tabiatı göz önüne alındığında, birkaç yeni silah eklentisinin olacağını söylemek güvenlidir.

İlginç bir şekilde, PUBG: New State bizi Erangel , Karakin , Vikendi gibi eski PUBG Haritalarına geri götürmeyecek. Bunun yerine, oyuncular bu sefer TROI isimli yeni bir haritayı keşfedecekler.

PUBG: New State Platformları

PUBG: New State'in yalnızca mobil cihazlar için yayınlanacağı onaylandı. Dolayısıyla, hem Android hem de iOS kullanıcıları çok yakında cihazlarında yeni PUBG battle royale oyununun tadını çıkaracaklar.

PUBG: New State Çıkış Tarihi

PUBG New State'in 2021'in sonunda Android ve iOS için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ancak, yaklaşan PUBG battle royale oyunu için resmi bir çıkış tarihimiz yok.

PUBG Yeni Eyalet Geliştiricisi: Tencent Dahil mi?

Bu problemin kısa yanıtı HAYIR, Tencent PUBG: New State'i geliştirmiyor. Orijinal PUBG oyununun arkasındaki Koreli geliştirici PUBG Studios, yaklaşmakta olan PUBG battle royale oyunu üstünde çalışıyor.

Geçen sene Hindistan Hükümeti , saklılık endişelerini gerekçe göstererek PUBG Mobile'ı ( Tencent yönünden geliştirilmiştir ) yasakladı . Bu nedenle, PUBG Corp.'un PUBG: New State'in gelişimine Tencent'i dahil etmeyerek Yasaklı Olan Ülkelerin pazarına yeniden girmek istediğini varsaymak güvenlidir.

Şu anda, PUBG: New State ile alakalı bütün herkezin bildiği bu. Oyun amacıyla Alfa testi 2021'in ikinci %50 sinde başlayacak. Bu nedenle, oyunun geliştirilmesiyle alakalı daha çok şey duyduğumuzda bu yazıyı güncelleyeceğiz.