PUBG Mobile 0.19.0 Güncellemesi Uçan Antik Piramitler, Yılanlar Ve Daha Fazlası


PUBG Mobile oyuncuları umutsuzca oyuna yeni içeriklerin gelmesini bekliyor. Tabii ki, Gizemli Orman modu   Sanhok için geri döndü, ancak bu PUBG Mobile fanatikleri için yeterli değil. Sevin, çünkü yaklaşan PUBG Mobile 0.19.0  güncellemesi oyuna harika yeni içerikler getirecek.
PUBG Mobile 0.19.0 Güncellemesi Uçan Antik Piramitler, Yılanlar Ve Daha Fazlası

PUBG Mobile'ın  14. Sezonda yepyeni bir harita tanıtacağını zaten biliyoruz  . Ancak, son zamanlarda yapılan bir PUBG Mobile Beta güncellemesi, 0.19.0 güncellemesinin oyunda uçan 'Eski Piramitleri' tanıtacağını doğruladı.

PUBG Mobile 0.19.0 'Kadim Sır' Etkinliği

PUBG Mobile 0.19.0 eski gizli olay

PUBG Mobile Beta, Miramar haritasına özel yeni bir 'Ancient Secret' oyun moduna sahiptir. 'Eski Piramitler' ile bu yeni PUBG Mobil modu, Miramar'ı oldukça etkileyici olan Eski Mısır'a benzetiyor.

İlk olarak, bu 'Eski Piramitleri' oyundaki diğer tüm yapılar gibi yerde bulacaksınız. Piramitlerin içinde üç bulmaca olacak ve bunları kolayca çözebilirsiniz.

Piramitlerde bulmacalar

Piramitlerin içindeki bulmacalar

Ancak, bulmacaları çözdükten sonra Firavun tarafından lanetleneceksiniz. Bu lanet nedeniyle, içinde bulunduğunuz piramidin düşünülemez bir yükseklikte uçtuğunu göreceksiniz. 

PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesinde Uçan Piramitler

PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesinde Uçan Piramitler

Dahası, piramitlerin içinde oyuncular, güçlü Firavun'u ve zehirli yılanlarını serbest bırakmak için Guardian'ın mührünü zayıflatabilir.

PUBG Mobile'da Pharoah patronu

PUBG Mobile'da Pharoah patronu

Daha sonra, oyuncular Firavun'un büyülü güçleriyle normal silahlarıyla savaşmak zorunda kalacaklar. Sadece onu öldürerek ve tüm bulmacaları çözerek, oyuncular yere geri dönmek için bir paraşüt alacaklar.

'Ancient Secret'ın şu ana kadar PUBG Mobile'daki en heyecan verici oyun modu olduğunu söylemek güvenlidir. Oyun modunun PUBG Mobile'ın global sürümüne gelmesini bekleyemeyiz.

Tepkileriniz Nedir?

like
13
dislike
10
love
20
funny
4
angry
4
sad
4
wow
3

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.