PS Plus Ekim 2023'te Neler Sunuyor? Deluxe Ve Premium Oyunlar Sızdırıldı!
Mercedes-Benz, Elektrikli Ağır Vasıta Segmentine Yenilik Getiriyor: Yeni eActros 600 Karşınızda!

Sıradaki içerik:

Mercedes-Benz, Elektrikli Ağır Vasıta Segmentine Yenilik Getiriyor: Yeni eActros 600 Karşınızda!

e
sv

PS Plus Ekim 2023’te Neler Sunuyor? Deluxe ve Premium Oyunlar Sızdırıldı!

18 okunma — 11 Ekim 2023 16:06
PlayStation Plus, her ay PlayStation kullanıcılarına sunduğu ücretsiz oyunlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu ayın sızıntılarına göre Ekim 2023'te PS Plus Extra ve Deluxe üyelerini bekleyen oyunlar oldukça heyecan verici.
ps plus ekim 2023te neler sunuyor deluxe ve premium oyunlar sizdirildi10003

Sony’nin popüler oyun abonelik servisi PlayStation Plus, her geçen ay daha da genişleyen oyun kütüphanesiyle oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu servis, Xbox Game Pass’e rakip olarak büyümeye ve oyunculara zengin bir oyun deneyimi sunmaya devam ediyor. Şimdi, Ekim ayı için PlayStation Plus Deluxe ve Premium üyelerine hangi oyunların sunulacağına dair yeni bilgiler sızdı. Bu sızıntıların arkasında güvenilir bir isim bulunuyor.

PlayStation Plus Deluxe ve Premium için Ekim’de hangi oyunlar geliyor?

Bildiğiniz üzere Ekim’in başında PlayStation Plus’ın temel abonelik seçeneği olan PS Plus Essential’a, The Callisto Protocol, Farming Simulator 22 ve Weird West isimli üç oyun eklenmişti. Oyuncuların merakla beklediği Deluxe ve Premium için Ekim oyunları hakkındaki bilgiler ise bir sır olarak kalmıştı.

Ancak, bilinen sızıntı kaynağı techleak-chan bugün, Ekim ayında PlayStation Plus Deluxe ve Premium kütüphanesine eklenecek oyunları paylaştı. Eğer bu bilgilere göre gidersek, 19 Ekim’de PS Plus Premium’a eklenmesi beklenen oyunlar şunlar:

Gotham Knights
The Dark Pictures Anthology: House of Ashes
Disco Elysium The Final Cut
Far: Changing Tides
Gungrave G.O.R.E
Elite Dangerous
Dead Island Definitive Edition
Alien Isolation

Bu bilgilerin resmi bir onay almadığını ve söylentilerden ibaret olduğunu belirtmekte fayda var. Ancak, Sony’nin bu hafta içerisinde Ekim ayı için tam oyun listesini duyurması bekleniyor. Gelişmeleri takip etmek için bizi takipte kalın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli