Otherhood fragmanı yayınlandı!

Filmin başrol oyuncuları Angela Bassett, Patricia Arquette ve Felicity Huffman’a; Jake Hoffman, Jake Lacy, Sinqua Walls ve Heidi Gardner eşlik ediyor. Filmin yönetmeni Cindy Chupack aynı zamanda Mark Andrus ile birlikte filmin senaryosunu da yazıyor.

Filmin başrol oyuncuları Angela Bassett, Patricia Arquette ve Felicity Huffman’a; Jake Hoffman, Jake Lacy, Sinqua Walls ve Heidi Gardner eşlik ediyor. Filmin yönetmeni Cindy Chupack aynı zamanda Mark Andrus ile birlikte filmin senaryosunu da yazıyor. Yönetmen Cindy Chupack, I’m Dying Up Here isimli diziyi de yönetmişti.

Otherhood, üç orta yaşlı kadının, oğulları tarafından Anneler Günü’nde aranmamasından doğan umursanmama duygusundan yola çıkan bir hikâyeyi anlatıyor. Ana karakterlerimizin bu duruma çözümü ise, onları doğurmuş olan annelerini neden ihmal ettikleriyle ilgili yüzleşmek için Manhattan’a gitmek oluyor. Bu üç kadının büyük bir şehirdeki hayat mücadeleleri eğlenceli anlara sahne oluyor. Filmde, orta yaşlı annelerin gece kulübüne gitmesi gibi birçok komedi malzemesi bulunuyor.

Bir anne için, çocuğunun büyümesiyle çocuğunun uzakta büyümesi arasındaki fark nedir? Anneler Günü’nde çocukları tarafından aranmayan ve unutulmuş hisseden arkadaşlar Carol (Angela Bassett), Gillian (Patricia Arquette) ve Helen (Felicity Huffman) New York’a gidip oğullarıyla tekrar bir bağ kurmaya karar verir. Bu yolculuk, üç annenin bazı şeyleri yeniden keşfetmesini ve oğullarıyla, arkadaşlarıyla, eşleriyle ve en önemlisi kendileriyle olan ilişkilerini gözden geçirmesini sağlayacaktır.

Aile bağlarını güçlendirmek için çıktıkları bu yolculuk, bu üç kadını çocuklarıyla, arkadaşlarıyla, eşleriyle ve en önemlisi de kendileriyle ilişkilerini yeniden tanımlamaları gerektiğini anladıkları bir kendini tekrar keşfetme serüvenine dönüşür.