OnePlus Watch 2, 2024'te Piyasaya Sürülüyor: Yeni Modelde Neler Bekliyoruz?
Google Pixel’in Artan Popülaritesi: Güncel Satış Rakamları ve Pazar Analizi

Sıradaki içerik:

Google Pixel’in Artan Popülaritesi: Güncel Satış Rakamları ve Pazar Analizi

e
sv

OnePlus Watch 2, 2024’te Piyasaya Sürülüyor: Yeni Modelde Neler Bekliyoruz?

15 okunma — 08 Ekim 2023 15:14
2021'de ilk akıllı saat modelini tüketicilere sunan OnePlus, yeni bir saatin lansmanını yapmaya hazırlanıyor. Güvenilir kaynaklardan alınan bilgilere göre OnePlus Watch 2, gelecek yılın başlarında raflardaki yerini alacak.
oneplus watch 2 2024te piyasaya suruluyor yeni modelde neler bekliyoruz9769

OnePlus, 2021’in Mart ayında fitness özelliklerine odaklı bir akıllı saat olan OnePlus Watch ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Bu başarılı girişimin ardından, firmanın bu serisini genişletmeye devam edeceği konuşuluyor.

Bilgiler, teknoloji uzmanı Max Jambor’un X platformundaki paylaşımıyla daha da netleşiyor. OnePlus Watch 2’nin 2024’te piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu yeni modelin estetik açıdan yuvarlak bir tasarımla gelmesi ve teknik anlamda bir önceki modelden çok daha ileri özelliklere sahip olması bekleniyor.

Resmi lansman tarihi hakkında kesin bir bilgi olmasa da, OnePlus’un yeni saati için harekete geçtiği ve ilk modelin tanıtıldığı zaman dilimine benzer bir dönemde, yani 2024’ün ilk çeyreğinde OnePlus Watch 2‘yi tanıtması muhtemel görünüyor. Yakın zamanda daha fazla detayın gün yüzüne çıkması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli