OnePlus Pad Go Teknik Özellikleri Sızdırıldı: Tablet Pazarı Daha Da Rekabetçi Hale Geliyor!
iOS 17.0.2 Güncellemesi Uyumlu Tüm iPhone Modelleri İçin Kullanıma Sunuldu: İşte Yenilikler!

Sıradaki içerik:

iOS 17.0.2 Güncellemesi Uyumlu Tüm iPhone Modelleri İçin Kullanıma Sunuldu: İşte Yenilikler!

e
sv

OnePlus Pad Go Teknik Özellikleri Sızdırıldı: Tablet Pazarı Daha da Rekabetçi Hale Geliyor!

21 okunma — 27 Eylül 2023 11:20
OnePlus Pad Go'nun tanıtımı yaklaşırken, tabletin teknik özellikleri sızdırıldı. İşte bu tablet hakkında şimdiye kadar bilinenler!
oneplus pad go teknik ozellikleri sizdirildi tablet pazari daha da rekabetci hale geliyor8774

OnePlus Pad Go, 6 Ekim’de resmi olarak tanıtılacak. Geçen hafta tasarım detaylarıyla gündeme gelen tabletin teknik özellikleri de şimdi sızdırıldı.

X platformunda (eskiden Twitter olarak bilinen) paylaşılan yeni bilgiler, cihazın işlemci, batarya ve kamera özelliklerine dair daha önce karşımıza çıkmamış detayları açığa çıkardı

OnePlus Pad Go Teknik Detayları (Rivayet)

Kaynaklardan gelen bilgilere göre OnePlus Pad Go‘nun iki farklı model numarası bulunacak: OPD2305 ve OPD2304. Bu model numaralarının cihazın sadece Wi-Fi ve hücresel sürümlerine işaret ettiği düşünülüyor, yani farklı bir versiyon olası görünmüyor.

Rivayete göre tablet, 8 GB RAM ile 256 GB UFS 2.2 dahili depolama alanına sahip olacak. Cihazda Helio G99 işlemci (MT6789 model numarası) ve 8.000 mAh’lik bir pil bulunacak. Dahası, yakında Hindistan’da tanıtılması beklenen Galaxy Tab A9‘un da bu işlemciyle geleceği konuşuluyor.

OnePlus Pad Go Teknik Özellikleri Sızdırıldı: Tablet Pazarı Daha da Rekabetçi Hale Geliyor!

OnePlus Pad Go, USB-C üzerinden USB 2.0 standardıyla şarj olacak. Cihazın ön kısmında 8MP, arka kısmında ise 8MP bir kamera bulunması bekleniyor.

OnePlus daha önce, Pad Go’nun 11.35 inç LCD ekranla geleceğini ve bu ekranın 2.4K çözünürlük ve 7:5 en boy oranını destekleyeceğini açıklamıştı. Ayrıca cihaz, Dolby Atmos desteği olan dört hoparlöre sahip olacak. İşletim sistemi olarak OxygenOS 13.2 tabanlı Android 13‘ün cihazla birlikte geleceği belirtiliyor.

Peki, tablet sektöründe iddialı bir giriş yapmayı planlayan OnePlus’ın bu yeni modeli hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıda bizimle paylaşın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli