OLED Ekranlı IPad Pro, Muazzam 4TB Depolama Kapasitesiyle Karşımıza Çıkabilir
Huawei Mate 60 Çin’de Büyük Başarıya İmza Attı, Sadece 5 Günde 1 Milyon Adet Sattı

Sıradaki içerik:

Huawei Mate 60 Çin’de Büyük Başarıya İmza Attı, Sadece 5 Günde 1 Milyon Adet Sattı

e
sv

OLED Ekranlı iPad Pro, Muazzam 4TB Depolama Kapasitesiyle Karşımıza Çıkabilir

14 okunma — 04 Eylül 2023 12:50
Apple, şu anki iPad Pro modellerinde mini-LED ekran sunmaktadır. 2024'te piyasaya sürülmesi beklenen iPad Pro'nun, şirketin OLED panelli ilk tableti olacağına dair söylentiler dolaşıyor.
oled ekranli ipad pro muazzam 4tb depolama kapasitesiyle karsimiza cikabilir7156

Yeni bir sızıntı, bu cihazın bir tablette şimdiye kadar görülen en büyük depolama kapasitesine sahip olacağını öne sürüyor.

4TB Depolama Kapasiteli OLED iPad Pro

2022 iPad Pro modelleri 2 TB dahili depolama ile geliyor. Revegnus adlı bir kaynağa göre, gelecek yıl piyasaya sürülmesi beklenen OLED ekranlı iPad Pro‘nun 4 TB depolama kapasiteli bir versiyonu olacak. Her zamanki gibi bu tür sızıntıların kesin bilgiler olmadan temkinli yaklaşılmak üzere değerlendirilmesi önerilir.

4TB depolama kapasiteli iPad Pro, içerik üreticileri, fotoğrafçılar, mimarlar, veri bilimcileri, medikal profesyoneller gibi depolama ihtiyaçları yüksek olan profesyonel kullanıcılar için ideal olabilir. Büyük dosyaları, yüksek çözünürlüklü videoları, karmaşık projeleri ve geniş veri setlerini işlemek için bolca alan sunar. Ortalama bir tüketici için aşırı olabilir, ancak kaynak yoğun görevler ve veri ağırlıklı projeler için iPad’lerine güvenenler için huzur ve rahatlık sağlar.

Apple, OLED Ekranlı iPad Pro ve Devasa 4TB Depolama Seçeneği ile Geliyor

OLED ekranlı iPad Pro’nun 11,1 inç ve 13 inç ekran boyutlarında gelmesi bekleniyor. Bu modellerin, bu yılın sonlarında tanıtılması beklenen Apple’ın M3 çipini içerebileceği düşünülüyor. OLED ekranlı iPad Pro modellerinin, daha büyük bir trackpad’e sahip yeni bir Magic Keyboard ile gelebileceği söyleniyor.

11,1 inç ve 13 inç OLED ekranlı iPad Pro modellerinin sırasıyla 1.500 dolar ve 1.800 dolar fiyatla piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Mevcut iPad Pro modelleri 799 dolardan başlıyor. Fiyattaki artışın ana sebebi, OLED panellerin dahil edilmesinden kaynaklanıyor olabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli