Netflix, Türkiye'de Şubat 2021'de Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Netflix, Ocak ayının sonuna yaklaşmamızla beraber, şubat ayının planlamasına dair duyurusunu yayınladı. Şirket tarafından yapılan açıklamalar, kullanıcıların şubat ayında daha fazla yeni dizilerle tanışacaklarını gözler önüne seriyor. Ayrıca Pele'nin belgeseli de şubat ayı içinde Netflix'te olacak.

Netflix, Ocak ayının sonuna yaklaşmamızla beraber, şubat ayının planlamasına dair duyurusunu yayınladı. Şirket tarafından yapılan açıklamalar, kullanıcıların şubat ayında daha fazla yeni dizilerle tanışacaklarını gözler önüne seriyor. Ayrıca Pele'nin belgeseli de şubat ayı içinde Netflix'te olacak.
Netflix, şubat ayında yayınlayacağı yeni içerikleri duyurdu. Netflix tarafından yapılan açıklamalar, kullanıcıların önümüzdeki ay yeni dizilerle tanışacaklarını gözler önüne seriyor. Ayrıca platformun önce çıkan 3 yeni filmi de şubat ayı içinde kullanıcılarla buluşacak. Peki Netflix kullanıcılarını, şubat ayında neler bekliyor?

Netflix, aslında sakin bir şubat ayı geçirecek gibi görünüyor. Zira açıklanan içeriklerin sayısı önceki aylardan biraz daha az. Ancak şubat ayında, bir futbol efsanesi olan Pele'nin hayatını anlatacak bir belgesel de Netflix'teki yerini alacak. Yani şubat ayının da diğer aylarda olduğu gibi kullanıcıları kendine bağlayacak yapımlara sahip olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Netflix'te Şubat 2021 - yeni dizi ve film listesi:

 • Netflix dizileri:
  • Ateşböceği Yolu (3 Şubat)
  • The Crew (15 Şubat)
  • Behind Her Eyes (17 Şubat)
  • Tribes of Europa (19 Şubat)
 • Netflix filmleri:
  • Malcolm ve Marie (5 Şubat)
  • Dünyadan Haberler (10 Şubat)
  • I Care a lot (19 Şubat)

Netflix Orijinal dizileri

Ateşböceği Yolu (3 Şubat)

 

Netflix'in şubat ayındaki ilk yeni dizisi olarak karşımıza çıkacak Ateşböceği Yolu, Kristin Hannah tarafından yazılan ve çok satanlar arasına girmeyi başaran Romanın bir uyarlaması. Tully ve kate adlı iki kadının 30 yıldır devam eden arkadaşlık ilişkisini anlatacak dizi, şubat ayını duygusal ruh hali içinde geçirmeyi planlayan Netflix kullanıcıları için en çok tercih edilenlerden biri olacak gibi görünüyor.

The Crew (15 Şubat)

 

The Crew dizisi, bilhassa de Y kuşağının ilgisini çekecek türden. Bunun sebebi ise dizinin direkt olarak Y kuşağına yoğunlaşan bir komedi dizisi olarak karşımıza çıkıyor oluşu. Kevin James'in başrol olduğu dizide, bir NASCAR garajının şefiyle, şefe nazaran daha genç olan teknoloji bağımlısı garaj üyelerinin aralarındaki ilişkiyi izleyeceğiz.

Behind Her Eyes (17 Şubat)

Gizem, tuhaf olaylar ve kaosu seven Netflix kullanıcılarının ilgisini çekecek Behind Her Eyes, boşanmış bir kadının psikiyatrist olan patronuyla yaşadığı ilişkiyi ele alıyor. Bir biçimde patronunun karısıyla tanışıp, arkadaş olacak ana karakterimiz, nasıl bir belanın içine düştüğünü iş işten geçtikten sonra anlayacak.

Tribes of Europa (19 Şubat)

 

 

Netflix'in yeni bilim kurgu dizisi olarak karşımıza çıkacak Tribes of Europa, seyircileri 2074 yılına götürecek. Küresel olayların sonrasında dağılan Avrupa, bu dizide üç kardeş tarafından kaderine terk edilecek. 

Netflix Orijinal Filmleri

Malcolm ve Marie (5 Şubat)

 

5 Şubat'ta yayınlanacak Malcolm ve Marie, Netflix'in klasik cinsellik temalı filmlerinden biri olarak belleklara kazınacak gibi görünüyor. Filmde, yönetmen olarak para kazanan Malcolm ve onun kız arkadaşı Marie'nin hikayesine tanıklık edeceğiz. İlişkileri zora giren ve birbirleriyle yüzleşmek zorunda kalan çiftin neler yaşayacağını, hep beraber göreceğiz.

Dünyadan Haberler (10 Şubat)

Dünyadan haberler, bir iş savaş gazisi ile yetim bir kızın hikayesini anlatıyor. Tek ama üzücü haber okumak olan gazinin yolu, bu kez Teksas'a düşecektir ve eyaletin tehlikeli yapısı, gaziyi bir anda içine alacaktır.

I Care a lot (19 Şubat)

 

I Care a lot, aslında dolandırıcı olan bir vasinin başına gelen olayları anlatıyor. Bugüne kadar yaşlılar üzerinden zengin olmayı başaran vasinin son müşterisi, oldukça karanlık bağlantıları olan yaşlı bir kadın.