Netflix, Damsel Filminin Yeni Fragmanını Yayınladı: İzleyicileri Büyüleyecek!
Vivo V30 Serisinin Tasarımı ve Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Sıradaki içerik:

Vivo V30 Serisinin Tasarımı ve Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

e
sv

Netflix, Damsel Filminin Yeni Fragmanını Yayınladı: İzleyicileri Büyüleyecek!

33 okunma — 15 Şubat 2024 12:51
Stranger Things'in Yıldızı Millie Bobby Brown'ın Başrolünde Olduğu Damsel Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı: Heyecanla Bekleniyor!
netflix damsel filminin yeni fragmanini yayinladi izleyicileri buyuleyecek10858

Netflix’in bu yıl izleyiciyle buluşacak en dikkat çekici filmlerinden biri olan Damsel, Stranger Things’teki Eleven rolüyle tanınan genç oyuncu Millie Bobby Brown’ın başrolünde olduğu bir yapım. 8 Mart‘ta izleyicilerle buluşacak olan film, çıkış tarihi yaklaştıkça Netflix’in tanıtım çalışmalarını hızlandırıyor. Son fragmanıyla heyecanı arttıran Netflix, Dan Mazeau’nun senaryosunu kaleme aldığı bu yapımda, geleneksel “zor durumdaki prensesi kurtar” hikayesini tersine çeviriyor. Film, kurtarılmaya pek de ihtiyacı olmayan, savaşçı ruhlu bir prensesi konu ediniyor.

Millie Bobby Brown’ın canlandırdığı Prenses Elodie, ailesinin görevini yerine getirmek amacıyla başka bir krallığın prensiyle evlenmeyi kabul eder. Ancak, bu yeni krallıkta kendisini şeytani bir ritüelin parçası olarak bulduğunda, hayatını kurtarmak ve bu kötücül oyunu bozmak için zorlu bir maceraya atılır.

Intacto ve 28 Hafta Sonra gibi filmlerle tanınan yönetmen Juan Carlos Fresnadillo’nun yönettiği Damsel’ın oyuncu kadrosunda Millie Bobby Brown‘a Robin Wright, Ray Winstone, Angela Bassett, Nick Robinson ve Brooke Carter gibi isimler eşlik ediyor.

Netflix platformunda Enola Holmes filmleriyle dikkat çeken Millie Bobby Brown, başarılı performansıyla sinema dünyasında da bir aksiyon yıldızı olarak yükselmeye aday gösteriliyor. Eğer Damsel filmi olumlu bir başarı elde ederse, bu durum Brown’un statüsünü daha da güçlendirebilir. Zira Enola Holmes gibi, Damsel da bir film serisine dönüşme potansiyeline sahip.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli