MSI ve BlueStacks, 240fps desteğiyle Android oyunlarını masaüstü pclere getiriyor

MSI App Player’da işbirliğini açıkladıklarında Android oyuncularına alternatif olarak konumlandı. Android kodu, masaüstü bilgisayarlarda yerel olarak çalıştırılmasa da, geliştiriciler Samsung’tan daha hızlı performans gösterdiğini iddia ediyor

MSI ve Android öykünücüsü BlueStacks, Haziran 2018’de MSI App Player’da işbirliğini açıkladıklarında Android oyuncularına alternatif olarak konumlandı. Android kodu, masaüstü bilgisayarlarda yerel olarak çalıştırılmasa da, geliştiriciler Samsung’tan daha hızlı performans gösterdiğini iddia ediyor Galaxy S10. Şimdi, MSI, App Player'ın Android dünyasında bir ilk olan desteklenen donanımda 240 FPS'de oyun gösterebileceğini açıkladı.

Anroid Oyunları Artık Pc de

App Player'ın kılıfında birkaç numara var. Android uygulamaları masaüstü meslektaşları kadar vergi vermediğinden, program, bölünmüş ekran modunda birden fazla oyun oynamanıza izin verir; bu, bir el yapımı veya silah işini bitirene kadar beklemek zorunda kaldığınızda harikadır. Hatta birkaç onaylı uygulama, dizüstü bilgisayarınızın klavyesinde RGB aydınlatma efektlerini bile destekliyor.

Monitörünüz veya MSI oyun dizüstü bilgisayarınız 240 Hz'ye varan yenileme hızlarına sahipse, bazı oyunları desteklemesi durumunda 240fps'de deneyimleyebilirsiniz. App Player, MSI'nın en yeni oyun aygıtlarına önceden yüklenmiş olarak gelir, ancak daha eski aygıtlar için de üreticinin web sitesinden indirebilirsiniz .

Kaynak: MSI