MSI, Intel 10. nesil CPU'lara sahip yeni oyun masaüstü bilgisayarlarını duyurdu

Bugün MSI, Nvidia'nın GeForce grafik kartı ailesiyle eşleştirilmiş Intel Comet Lake CPU'larını ekleyerek masaüstü oyun bilgisayarlarının çoğunu yenilediğini duyurdu. Bu modeller ABD'de bir araya getiriliyor, yani ABD'de sipariş verirseniz bunları sunmak daha kolay ve daha hızlı olmalı

Bugün MSI, Nvidia'nın GeForce grafik kartı ailesiyle eşleştirilmiş Intel Comet Lake CPU'larını ekleyerek masaüstü oyun bilgisayarlarının çoğunu yenilediğini duyurdu. Bu modeller ABD'de bir araya getiriliyor, yani ABD'de sipariş verirseniz bunları sunmak daha kolay ve daha hızlı olmalı

Aegis R / RS

Dizideki ilk ve en büyük cihazlar Aegis R ve Aegis RS. Bu modeller, ana fark anakart ve CPU'da olmak üzere 50 litrelik bir hacme sahip aynı şasiye sahiptir. Aegis RS modelleri ATX anakartlar kullanır ve içindeki CPU'ların hız aşırtması için kilidi açılır ve Core i9-10900KF ve Nvidia'nın GeForce RTX 2080 Super, 32GB RAM, 2 TB SSD depolama alanı ve 1 TB HDD ile yapılandırılabilir 2,199 dolar. Temel yapılandırma 1,549 dolardan başlıyor.

Aegis R'ye gelince, bir microATX anakart ve bir Intel Core i7-10700F kullanıyor, bu nedenle hız aşırtmayı desteklemiyor. 1.499 dolardan başlıyor. Her ikisi de Temmuz ayında satışa sunulacak.

Aegis SE

Aegis SE, 25 litrelik bir şasiye uyan çok daha kompakt bir makinedir ve sadece bir konfigürasyonu vardır. Intel Core i5-10400F ve Nvidia'nın GeForce GTX 1660 Super ile birlikte geliyor. Ayrıca 8GB RAM, 240GB SSD depolama alanı ve 1 TB HDD'ye sahiptir. RAM'i daha sonra genişletmek istiyorsanız, anakartta dört DIMM yuvası var. Temmuz ayında Walmart üzerinden satışa sunulacak ve 799 dolara mal olacak.

Kodeks R

Daha sonra 45 litrelik bir kasada Core i7-10700F ve GeForce RTX 2060'a kadar Kodx R, sistemin içini soğutmak için üç 120mm fan ile birlikte geliyor. Bunun yanı sıra 16 GB'a kadar RAM ve 512 GB SSD artı 1 TB HDD depolama alanı ile yapılandırılabilir. Ayrıca Temmuz ayında 899 dolardan başlayacak.

Son olarak, MEG Trident X ve MPG Trident 3'ten oluşan MSI'nın konsol benzeri form faktörü PC'leri olan Trident dizisi var. 10. nesil yenileme zaten geçen ay duyurulmuştu, ancak şimdi resmi bir tarihi var Birleşik Devletler.

MEG Trident X

MEG Trident X, 10 litrelik bir kasaya kadar Intel Core i9-10900K ve GeForce RTX 2080 Super grafiklerine sahip olan ikisi arasında en güçlü olanıdır. CPU, GPU ve PSU odalarını ayırır, böylece her biri ayrı ayrı ve daha sessizce soğutulur. En son yinelemede, daha fazla hava akışı için kasanın altında birkaç ek fan bulunur. Küçük form faktörüne rağmen, CPU, GPU, RAM ve depolama alanının tümü yükseltilebilir.

MEG Trident X, Haziran sonunda 2.199 dolardan başlayacak.

MPG Trident 3

Son olarak, MSI'nın yeni serisinin en küçüğü MPG Trident 3 var. MSI'nin tipik bir sırt çantasına sığması gerektiğini söylediği 4.7 litrelik bir kasa içinde geliyor ve yedi poundun biraz altında. GeForce RTX 2060 Super grafikleriyle birlikte Intel Core i7-10700F'ye kadar yapılandırılabilir ve GPU ile CPU'yu ayıran benzer bir soğutma tasarımına sahiptir. RAM maksimum 16 GB kapasiteye sahip ve 512 GB'a kadar SSD ve depolama için 1 TB HDD bulunuyor.

MPG Trident 3, Haziran ayının sonunda 879 $ 'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.