Mortal Kombat 1'e Özel Jean-Claude Van Damme Fragmanı!
Apple TV+ İçin Godzilla Dizisi Legacy of Monsters’ın Fragmanı Yayınlandı

Sıradaki içerik:

Apple TV+ İçin Godzilla Dizisi Legacy of Monsters’ın Fragmanı Yayınlandı

e
sv

Mortal Kombat 1’e Özel Jean-Claude Van Damme Fragmanı!

22 okunma — 09 Eylül 2023 19:56
Mortal Kombat serisinin son oyunu Mortal Kombat 1, oyuna ilham veren efsanevi aktör Jean-Claude Van Damme'yi oyuncu kadrosuna dahil etti. Belçikalı aktör, oyun içinde Johnny Cage karakteriyle yer alacak.
mortal kombat 1e ozel jean claude van damme fragmani7646

Mortal Kombat 1‘in geliştiricileri, oyunun DLC karakteri olarak eklenen Johnny Cage’in Jean-Claude Van Damme tarafından nasıl canlandırıldığını gösteren 2 dakikalık bir fragman paylaştı. Fragman, oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Van Damme’ın Mortal Kombat 1’de yer alması, aslında serinin başlangıcına dönüş niteliğinde. Jean-Claude, ilk oyunun tasarlanmasında Johnny Cage karakteri için esin kaynağı olmuştu. Oyuna yeniden dahil olması, hem geliştiriciler için hem de hayranlar için nostaljik bir anı yeniden canlandırıyor.

Mortal Kombat 1'e Özel Jean-Claude Van Damme Fragmanı!

Mortal Kombat 1 Jean-Claude Van Damme İle Daha da Güçleniyor!

Fragmanın yanı sıra, oyunun diğer ünlü karakterleri arasında Nitara karakteriyle Megan Fox, Peacemaker karakteriyle John Cena, Homelander karakteriyle Anthony Star ve Omni-Man karakteriyle J.K. Simmons yer alıyor. Son üç karakter, Kombat Pack 1 DLC paketinde oyuncularla buluşacak. Oyun, 19 Eylül’de PC, PS5, XSX/S ve Switch platformlarında oyun severlerle buluşacak.

Mortal Kombat 1, Yeni Çağ zaman diliminde, farklı diyarları tehdit eden güçlere karşı savaşmak için bir şampiyon ekibi kurma görevini üstlenen Ateş Tanrısı Liu Kang’ın etrafında dönüyor. Bu yeni gerçeklik, Mortal Kombat evrenindeki dengeleri ve karakter ilişkilerini değiştirdi. Geras, Kum Saati’nin koruyucusu olarak geri dönüyor ve oyunda önemli bir role sahip olacak.

Mortal Kombat 1 Jean-Claude Van Damme Fragmanı

Oyunun yeni fragmanı ve karakter kadrosu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Jean-Claude Van Damme’ın oyuna katkısı oyunun popülerliğini nasıl etkileyecek? Yorumlarınızı bekliyoruz!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli