Monster Hunter World: Daha İyi Bir Oyun İçin 10 Temel Mod


E3 2019, Monster Hunter World'ün etrafındaki en büyük oyunlardan biri olduğunu açıkça ortaya koydu . Aslında, oyun bugüne kadarki en çok satan PS4 oyunu olma unvanını kazandı. Bu online oyun, oyuncuların bir karakter yaratabilecekleri
Monster Hunter World: Daha İyi Bir Oyun İçin 10 Temel Mod

E3 2019, Monster Hunter World'ün etrafındaki en büyük oyunlardan biri olduğunu açıkça ortaya koydu . Aslında, oyun bugüne kadarki en çok satan PS4 oyunu olma unvanını kazandı. Bu online oyun, oyuncuların bir karakter yaratabilecekleri, dünyayı keşfedebilecekleri ve yaratıkları yenebilecekleri aksiyona dayalı bir RPG oyunudur. Pek çok oyuncu olduğu gibi oyun oynamakta rahat, diğerleri ise oyunu geliştirmek ve ekstra özelliklerin kilidini açmak için modlar aradı. Aşağıda MHW için oynanışı geliştirmek için en iyi modlardan on tanesi var.

Not: Monster Hunter World için herhangi bir mod kurmayı düşünmeden önce, bunun çevrimiçi bir oyun olduğunu unutmayın. Oyunu üreten şirket mods kavramına oldukça açık olmasına rağmen, oyunun çevrimiçi niteliğini göz önünde bulundurması ve kendisinden başka oyuncuların oyununu etkileyebilecek herhangi bir mod indirmekten kaçınması gerekir. Aksi halde yapmak yasakla sonuçlanabilir.

 

10

Hafif Sütun

Monster Hunter World

Bu kullanışlı küçük mod , oyun için en çok önerilen modlardan biridir. Temel olarak, bu mod, oyunculara bırakılan öğelerin tam olarak nerede olduğunu gösteren oyuncuları gösteren küçük bir ışık direği oluşturur. Bu, oyuncuların kolayca takip etmeleri gereken bir şey olduğunu kanıtlayacak öğeleri kolayca bulmasını ve toplamasını sağlar. Bu mod olmadan, oyuncular kilit düşürülmüş eşyaları kolayca özleyebilir ve yanlışlıkla kendilerini daha zor bir oyun deneyimi için sağlayabilirler.

9

NPC Toplama Merkezi

monster hunter world

Bu mod fonksiyonlarında oldukça basittir. Bu mod oyuna tüm hayati NPC'lerin tek bir konumda olmasını sağlayan bir kod betiği girer, böylece oyuncuların ihtiyaç duydukları NPC'lerin her biriyle kendi benzersiz konumlarında etkileşimde bulunmaları için sürekli olarak bölgeye girip çıkmaları gerekmez. . Bu modun yalnızca kurulu olan oynatıcıyı etkilediğine dikkat etmek önemlidir. Diğer oyuncular için, biri ince hava ile konuşuyor gibi görünecek.

8

DPS Ölçer

Monster Hunter World

Bu mod  , oyuncuların belirli sayıda düşman istatistiği için görünürlüğün kilidini açmasını sağlayan keyifli bir araçtır. Bu aynı zamanda, söz konusu görünür istatistikleri oyun sohbet fonksiyonu aracılığıyla diğer ekip üyelerine kolayca gönderme olanağına sahip bir bindirme modudur. Açıklanan bazı istatistikler arasında dayanıklılık, çalma, tutuş süresi ve HP bulunur. Diğer oyunlardaki benzer modların, kurulu olan oyuncular için yasaklarla sonuçlandığına dikkat etmek önemlidir. MHW bugüne kadar modlarla oldukça esnek olsa da, bunu değiştirme hakkını her an elinde tutar.

7

Transmog

Monster Hunter World

Bu mod, çoğunlukla oyunun kendisinden ziyade, karakterinin estetiğini etkileyen bir makyaj / kozmetik modudur. Transmog modu  , oyuncuların emrinde olan daha çekici zırhları için uygun zırhlardan daha az kolayca değiştirmelerini sağlar. Bu aynı zamanda görünür bir moddur, yani diğer oyuncuların kıyafet değişikliğini olduğu gibi görebilecekleri anlamına gelir. Zırh, devreye girmeden önce söz konusu oyuncu için uygun olmalıdır.

6

Mağazadaki Tüm Ürünler

Monster Hunter World

Bu kullanışlı mod , oyuncuların mağazadaki tüm eşyalara kolaylıkla erişmelerini sağlar. Bu modu kurmadan önce bazı şeyleri not etmek önemlidir. İlk olarak, bir kişinin karakteri, parçayı alabilmek için yeterli para birimine sahip olmalıdır. Sadece mevcut olması, kilidi açıldığı / ücretsiz olduğu anlamına gelmez. 

İkincisi, bazı oyuncular daha iyi teçhizat arayışı ve işçiliği oyunun önemli bir özelliği olduğu için bu modun esasen hile yaptığını düşünüyor. Bazı oyuncular bu modu aldatma olarak görürse, kullanan oyuncunun yasaklanmasına neden olabilir.

5

Tembel Açı Düzeltme

Monster Hunter World

Lazy Aspect Fix modu , oyuncuların oyunun en boy oranını ayarlamasının ve onu bireysel ekran kapasitesi ve boyutuna göre ayarlamasının basit bir yoludur. Bu mod oyunun kendisini etkilemediği için nispeten risksizdir ve oyuncular oyunun geçerli olduğu haliyle kurulum konusunda endişelenmemelidirler (kurallar bu makalenin yayınlanmasından sonra değişebilir.) En boy oranı araçlarını kullanmak en az olabilir Oyun deneyiminin eğlenceli bir parçası bu yüzden bu modun kirli işleri yapmasına izin verin.

4

Bulanıklaştırma Efekti Yapıldı

Monster Hunter World

Bu mod oyun sırasında oluşabilecek sinir bozucu hareket bulanıklığını giderir. Bu modun kullanımı yumuşak ve net bir oyun deneyimi sunar ve Monster Hunter World hayranları tarafından şiddetle tavsiye edilir.

Birinin ilk önce SpecialK modunun (bu makalenin ilerisinde anlatıldığı gibi) eklenmesi gerektiğine dikkat etmek önemlidir.

3

SOS Seçenek Tasarrufu

Monster Hunter World

SOS Options Saver modu  , oyuncuların oyun içi SOS olaylarının oyuncunun izni olmadan tetiklenmesini ve başlatılmasını önlemesini sağlayan bir moddur. Bu mod kurulurken, oyuncular SOS seçeneklerini kişisel tercihlerine göre kolayca özelleştirebilirler. Bu mod, SOS Opsiyon ekranında büyük miktarda özelleştirilebilirliğe izin verir, bu yüzden eğer biri adı geçen mod kurmayı seçerse, bunlara karar vermeden önce seçeneklerle oynamak için biraz zaman ayırın.

2

Özel Performans

Monster Hunter World

Oyunda yapılan birkaç güncelleme, bu modu başlangıçta başlatıldığından daha az etkileyici hale getirmiş olsa da,  eğer daha yumuşak bir oyun deneyimi arıyorsanız, SpecialK modu hala indirmeye değer.

Bu mod, oyunun bu listedeki diğer modlar gibi oynanma şeklini değiştirmez. Bunun yerine, oyunun işlevlerini doğrudan ele almaktadır. Bu mod, CPU kullanımını azaltarak, bazı tam ekran sorunlarını ve oyunun kalitesini yükseltmeye yardımcı olan diğer temel oda temizliği türünü düzelterek oyunu yumuşatıyor.

1

Temizle Hunter ReShade

Monster Hunter World

Doku değiştirme ve iyileştirme modları oyun dünyasının temel taşıdır. Bu mod  , oyuncuların oyun deneyimine biraz renk eklemelerine olanak tanır. Clear Hunter ReShade modu oyun boyunca dokuları düzeltir ve daha gerçekçi ve gerçekçi hale getirir. Bunun yanı sıra dünyanın renklerini keskinleştirmek ve oyuncunun etrafındaki dünyanın canlılığını arttırmak. Bu mod daha renkli bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler için mükemmel ve orijinal oyunun canlılık açısından biraz dağıldığını hissetmişlerdi.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.