Minik Boyutta Büyük Performans: Sony'nin Yeni Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı InZone Buds!
Volkswagen, mini otomobil segmentindeki modeli Up’ın üretimini durdurdu

Sıradaki içerik:

Volkswagen, mini otomobil segmentindeki modeli Up’ın üretimini durdurdu

e
sv

Minik Boyutta Büyük Performans: Sony’nin Yeni Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı InZone Buds!

13 okunma — 11 Ekim 2023 14:24
Sony, yakın zaman önce tanıttığı yeni PS5 modelinin yanı sıra hem PC'ler hem de oyun konsolları için özel olarak tasarlanmış oyun merkezli kablosuz kulak içi kulaklık modeli olan InZone Buds'u da kullanıcılara sundu.
minik boyutta buyuk performans sonynin yeni kulak ici oyuncu kulakligi inzone buds9964

Sony, yakın zamanda yeni PS5 modelinin yanı sıra oyunseverler için InZone Buds adlı yeni nesil kablosuz kulak içi kulaklığını da duyurdu. Bu yeni kulaklıklar, nispeten büyük bir yapıya sahip olsa da, bu boyutun uzun pil ömrü elde etmek için tasarlandığına işaret ediyor.

Sony InZone Buds Teknik Özellikleri

InZone Buds, Sony’nin belirttiğine göre düşük gecikme süresiyle en iyi ses kalitesini sunmak üzere optimize edilmiş. Kulaklıklar, PS5’ten PC’lere ve hatta mobil cihazlara kadar geniş bir cihaz yelpazesini destekliyor. Sony, InZone Buds ile birlikte gecikme süresini 30 milisaniyenin altına çeken özel bir USB-C dongle da sunuyor. Bu dongle ile kulaklığın pil ömrü 12 saate kadar uzuyor. Şarj kutusuyla birlikte toplamda 24 saatlik bir pil ömrü elde edilmesi mümkün. Kulaklıklar, en son Bluetooth LE Audio teknolojisiyle de uyumlu.

Sony’nin yeni kulaklığı, 360 derece uzamsal ses deneyimiyle de dikkat çekiyor. Sound Field Optimization özelliği, kullanıcının işitme profiline uygun bir ses deneyimi sunmak için 360 Spatial Sound Personalizer uygulamasını kullanıyor. Dahası, InZone Buds, geri bildirim mikrofonları aracılığıyla kullanıcının kulak şeklini ve boyutunu analiz eden Sound Tone Personalization özelliğini de içeriyor. Bu analiz, InZone Hub PC uygulamasına aktarılıyor ve burada kişisel bir uzamsal ses deneyimi için son ayarlamalar yapılabiliyor.

Minik Boyutta Büyük Performans: Sony'nin Yeni Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı InZone Buds!

Sony’nin yeni kablosuz kulak içi kulaklık modeli InZone Buds, çok yönlü bir deneyim sunma amacı taşısa da temelde oyunseverlere yönelik tasarlanmış. Kulaklığın kutusundan çıkan dört farklı boyutta (en küçük boy da dahil) silikon kulaklık ucu seçenekleri, kullanıcıya mükemmel bir uyum sağlama olanağı sunuyor. Sony, InZone Buds’un ses kalitesinde “Dynamic Driver X” mimarisini kullandığını, bu mimarinin daha önceki modeli WF-1000X ile aynı olduğunu belirtiyor.

Minik Boyutta Büyük Performans: Sony'nin Yeni Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı InZone Buds!

Ancak Sony, bu yeni kulaklığı sadece müzik dinlemek için değil, özellikle oyun deneyimini optimize etmek için tasarladı. Kulaklığın aktif gürültü engelleme (ANC) ve ortam sesi modları gibi genel özellikleri bulunsa da, asıl odak noktası oyun performansını en üst seviyeye çıkarmak.

Sony InZone Buds Fiyatı

InZone Buds, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte kullanıcılara sunuluyor ve şu anda ön sipariş için mevcut. Sony’nin bu yeni oyun odaklı kablosuz kulaklığının fiyatı 199 dolar olarak belirlendi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli