Michael Mann'dan Sürpriz: Kült Film Heat'ın Devamı Heat 2 Yolda!
Microsoft, Yapay Zeka Yatırımlarında İki Kat Zarar Ediyor!

Sıradaki içerik:

Microsoft, Yapay Zeka Yatırımlarında İki Kat Zarar Ediyor!

e
sv

Michael Mann’dan Sürpriz: Kült Film Heat’ın Devamı Heat 2 Yolda!

21 okunma — 12 Ekim 2023 10:41
Robert De Niro, Al Pacino ve Val Kilmer'ın Unutulmaz Performanslarıyla Akıllarda Yer Edinen 'Heat (Büyük Hesaplaşma)' Filminin Devamı Geliyor! Usta Yönetmen Michael Mann, 'Heat 2' Hazırlıklarının Başladığını Açıkladı.
michael manndan surpriz kult film heatin devami heat 2 yolda10051

Michael Mann, yaklaşan projeleri arasında Heat 2 olduğunu basınla paylaştı. 1995’te büyük bir başarı yakalayan orijinal Heat (Büyük Hesaplaşma) filminin ardından Mann, devam filmi için oldukça hevesli olduğunu birçok kez dile getirmişti.

Heat 2 aslında Michael Mann ve Meg Gardiner’ın birlikte kaleme aldığı Heat 2: A Novel isimli romanın beyaz perdeye uyarlaması olacak. Yeni filmin, 1995 tarihli ikonik suç-drama filminin hem öncesine hem de sonrasına daldıracağı belirtiliyor. Filmle ilgili heyecan verici detaylar ve oyuncu kadrosu hakkında bilgiler de sızdırılmaya başlandı.

Michael Mann'dan Sürpriz: Kült Film Heat'ın Devamı Heat 2 Yolda!

Heat 2’de Hangi Yüzleri Göreceğiz?

1995 yapımı orijinal Heat filminde Al Pacino, Robert De Niro ve Val Kilmer gibi yıldızlar Los Angeles’ın karanlık suç dünyasında başrol oynamıştı. Heat 2’nin kadrosunda, genç Neil McCauley karakterini -Robert De Niro’nun ilk filmde canlandırdığı kişi- Adam Driver’ın üstlenebileceği konuşuluyor; ancak bu bilgi henüz kesinlik kazanmadı.

Ayrıca, Al Pacino’nun önerisiyle ilk filmde Vincent Hanna karakterini canlandıran aktörün yerini Timothée Chalamet’in alabileceği söylentiler arasında. Chalamet’in filmdeki sevgilisi olarak ise Ana de Armas’ı izleyebiliriz. Heat’in devam filminin gösterim tarihi için henüz resmi bir açıklama yapılmamışken, Michael Mann’in Ferrari adlı yeni filmi 22 Aralık’ta sinemaseverlerle buluşacak.

Michael Mann'dan Sürpriz: Kült Film Heat'ın Devamı Heat 2 Yolda!

Heat, suç dünyasının labirentiyle birlikte insanın içsel savaşlarını başarılı bir şekilde ele alan, nabız yükselten bir filmdi. Oyuncu kadrosunun etkileyici performansları ve derin karakter analizleriyle ön plana çıktı. Bu başyapıt, suç-drama kategorisindeki klasikler arasında yerini aldı ve 60 milyon dolarlık bütçeyle dünya genelinde 187 milyon dolarlık bir gişe hasılatıyla büyük bir başarıya imza attı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli