James Bond Ölmek İçin Zaman Yok 2020 Filmin Çıkış Tarihi Değiştirildi


Başlangıçta bu Nisan ayında çıkması beklenmiyordu, ancak coronavirus pandemisi nedeniyle çıkış tarihlerinin geri taşınması birçok film arasındaydı. Bazı filmler hala değişiyor, Christopher Nolan'ın Tenet'i iki hafta 31 Temmuz'a kadar uzatıldı .
James Bond Ölmek İçin Zaman Yok 2020 Filmin Çıkış Tarihi Değiştirildi

Bir sonraki James Bond filminin beklenmesi beklenenden biraz daha kısa olacak. COVID-19 nedeniyle Kasım ayına kadar ertelendikten sonra , Artık Ölmek İçin Zaman Yok , ileriye doğru kaydırıldı ve ABD'de beklenenden beş gün önce serbest bırakılacak.

Aşağıdaki tweet'te açıklandığı gibi, No Time to Die'un çıkış tarihi şu anda ABD'de 20 Kasım. Bir 007 filmi için her zamanki gibi, 12 Kasım'da (daha önce planlandığı gibi) çıktığı İngiltere'deki filmden önce çıkacak.

Son Bond filmi Spectre, beş yıl önce 2015'te gösterime girdi. Ve Ölmek İçin Hiç Zamanın düzgün bir üretimi yoktu; onu çevreleyen belirsizlikler, Craig'in Bond rolüne dönüp dönmeyeceği, yönetmen ve yazarlardaki değişikliklere kadar uzanıyordu. COVID-19 gecikmesi sadece filmin en son gerilemesidir.

Bununla birlikte, büyük ekrana dönmek için öldürme lisansı olan gizli ajanın hala çok heyecanlıyız. 

 

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.