IPhone 16 Serisi Detayları Ortaya Çıkıyor: IPhone 16 Ultra Altı Kameralı Tasarımıyla Dikkat Çekecek
Quantic Dream’den Star Wars Eclipse Güncellemesi: Çalışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Sıradaki içerik:

Quantic Dream’den Star Wars Eclipse Güncellemesi: Çalışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor!

e
sv

iPhone 16 Serisi Detayları Ortaya Çıkıyor: iPhone 16 Ultra Altı Kameralı Tasarımıyla Dikkat Çekecek

12 okunma — 24 Eylül 2023 19:14
Son sızıntılara göre iPhone 16 Ultra, üç ana kamera sensörünün yanı sıra Apple Vision Pro teknolojisini destekleyen ekstra üç minik kamera daha taşıyacak. İşte iPhone 16 serisi hakkında bilinenler:
iphone 16 serisi detaylari ortaya cikiyor iphone 16 ultra alti kamerali tasarimiyla dikkat cekecek8590

Apple, iPhone 15 serisini tanıttıktan sonra şimdi de iPhone 16 serisine odaklanmış durumda. Son sızıntılar, şirketin iPhone 16 Ultra modeline, Apple Vision Pro desteği için üç ekstra minik kamera eklemeyi planladığını gösteriyor.

İşte iPhone 16 serisinin sızıntılarla ortaya çıkan özellikleri:

Yakın zamanda Twitter üzerinden Majin Bu adlı tipster tarafından paylaşılan bilgilere göre, iPhone 16 Ultra, mevcut üç ana kamera sensörüne ek olarak Apple Vision Pro ile çalışacak üç ek minik kamera sensörüne daha sahip olacak.

Amerika’da satışa sunulan modellerde, kullanıcıların 6GHz’in altında daha iyi güç tasarrufu, kapsama alanı ve güvenilirlik için mmWave modunu ayarlamalarına olanak tanıyan yeni bir düğme yer alması bekleniyor. iPhone 16’nın ise 120Hz ProMotion özellikli bir ekranla ve çift arka kamera ile geleceği tahmin ediliyor.

Öne çıkan sızıntılardan biri iPhone 16 Pro hakkında. Bu modelde büyük yeniliklerin olması bekleniyor, bu da onu serinin en çekici modeli haline getirebilir. Önceki sızıntılara göre, iPhone 16 serisinin tamamının Wi-Fi 7 desteği ile geleceği ve bu sayede daha yüksek kablosuz bağlantı hızlarına ve daha düşük gecikmelere sahip olacağı belirtiliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli