IPhone 15 Kurulum Sorunu: Cihaz Apple Logosunda Takılı Kalıyor!
Samsung Galaxy S23 FE Resmi Olarak Duyuruldu!

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S23 FE Resmi Olarak Duyuruldu!

e
sv

iPhone 15 Kurulum Sorunu: Cihaz Apple Logosunda Takılı Kalıyor!

24 okunma — 23 Eylül 2023 14:48
iPhone 15 kurulum sürecinde sürpriz bir problemle karşılaşabilirsiniz. Yeni model, eski iPhone cihazınızdan yeni iPhone 15'ünüze veri transferini zorlaştıran iOS 17 ile birlikte piyasaya sürülüyor.
iphone 15 kurulum sorunu cihaz apple logosunda takili kaliyor8505

Apple’ın yeni çıkardığı iPhone 15 modeli, bazı kullanıcıların verilerini eski iPhone’larından yeni cihazlarına aktarırken sorun yaşamalarına sebep oluyor. iPhone 15’teki bu kurulum hatası, iOS 17 sürümünden kaynaklanıyor.

Apple, iPhone 15’le birlikte piyasaya sürdüğü iOS 17 sürümünde, kullanıcıların eski cihazlarından yeni iPhone’larına veri aktarımı sırasında potansiyel bir sorun olduğunu doğruladı. Bu hata nedeniyle iPhone 15, Apple logosu ekranında takılı kalabiliyor ve veri aktarımı yarıda kesiliyor. Ancak, bu sorunu gidermek için sunulan iOS 17.0.2 güncellemesi, herkes tarafından kolaylıkla erişilebilir değil.

iPhone 15 Kurulum Sorunu: Cihaz Apple Logosunda Takılı Kalıyor!

Veri transferi eski iPhone’lardan gerçekleştirilemiyor!

Apple’ın paylaştığına göre, iPhone 15 kullanıcıları, cihazın kurulum işlemlerine başladığında iOS 17.0.2 güncellemesi için bir bildirim alıyor. Fakat birçok kullanıcı, bu güncellemenin hemen kullanılabilir olmadığına dair geri bildirimde bulunmuş durumda.

Eğer bu kurulum sırasında karşılaştığınız güncelleme ile ilgili bir problem yaşarsanız, iki seçeneğiniz bulunmakta. Birinci yol, kurulum işlemi bitmeden iPhone 15’inizi bir bilgisayara bağlamak ve cihazı restore etmek. İkinci yol ise, veri aktarımı yapmadan iPhone 15’i sıfırdan kurulum yapmak, güncellemeyi indirdikten sonra eski cihazınızdaki verileri yeni cihazınıza aktarmaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli