IOS 17.1 Yayın Tarihi Açıklandı: İşte Beklenen Özellikler Ve Yenilikler
Sızdırılan Bilgilere Göre DJI Osmo Pocket 3’ün Öne Çıkan Özellikleri

Sıradaki içerik:

Sızdırılan Bilgilere Göre DJI Osmo Pocket 3’ün Öne Çıkan Özellikleri

e
sv

iOS 17.1 Yayın Tarihi Açıklandı: İşte Beklenen Özellikler ve Yenilikler

7 okunma — 15 Ekim 2023 15:25
Fransız düzenleyici otoritesi ANFR, Apple'ın iOS 17 güncellemesinin ne zaman kullanıcılara sunulacağını duyurdu. iPhone 12 ile ilgili gündeme gelen radyasyon meselesi bu güncellemeyle ele alınıyor
ios 17.1 yayin tarihi aciklandi iste beklenen ozellikler ve yenilikler10401

Apple’ın yaklaşmakta olan iOS güncellemesi olan iOS 17.1, 24 Ekim’de kullanıcılara sunulacak, ANFR verilerine göre. iOS 17’nin bu yeni sürümü, iPhone 12’nin radyasyon değerlerine ilişkin ayarlamaları içerecek. Ayrıca, iPhone 15 Pro modelleri için bazı özel değişikliklerin yanında, çeşitli küçük yenilikler de bu güncellemeyle birlikte gelmekte.

Fransa‘nın elektromanyetik radyasyon standartlarına uyum konusundaki endişeleri doğrultusunda Eylül ayında iPhone 12 satışlarının durdurulması konusunda Apple’a uyarıda bulunmuştu. Apple, ANFR‘nin SAR değerini belirlerken iPhone’daki belirli bir tespit mekanizmasını dikkate almadığını savunarak test sonuçlarının yanıltıcı olduğunu belirtti. Apple, iPhone 12’nin kullanımının güvenli olduğunu vurgulasa da, kullanıcıların endişelerini gidermek için bir güncelleme yapma kararı aldı.

iOS 17.1 sürümü, Apple Müzik’te geliştirilmiş favoriler sistemine, internet aracılığıyla AirDrop paylaşımlarına, Cüzdan uygulamasında banka ve kredi kartı bakiye bilgilerini görüntüleme seçeneklerine ev sahipliği yapacak. Ayrıca, iPhone 15 Pro kullanıcıları için Eylem butonunda bazı değişiklikler de bu güncellemeyle sunulacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli