IOS 17.1 Beta Sürümü Kullanıcılara Sunuldu: İşte Getirdiği Yenilikler Ve Geliştirmeler!
Google, YouTube Yatırımlarını Artırırken Bir Başka Uygulamayı Daha Sonlandırıyor!

Sıradaki içerik:

Google, YouTube Yatırımlarını Artırırken Bir Başka Uygulamayı Daha Sonlandırıyor!

e
sv

iOS 17.1 Beta Sürümü Kullanıcılara Sunuldu: İşte Getirdiği Yenilikler ve Geliştirmeler!

12 okunma — 28 Eylül 2023 12:19
Apple, Tüm Uyumlu iPhone Modelleri İçin iOS 17'nin İlk Beta Sürümünü Yayınladı: İşte Bu Sürümle Gelen Yenilikler ve İyileştirmeler!
ios 17.1 beta surumu kullanicilara sunuldu iste getirdigi yenilikler ve gelistirmeler8860

Apple, 27 Eylül’de geliştiricilere yönelik yeni işletim sistemi betalarını sundu. iOS 17.1 beta 1, Apple kullanıcılarına AirDrop’a getirilen değişiklikler, Apple Müzik’te eklenen yeni fonksiyonlar ve daha birçok yenilikle geliyor.

iOS 17.1 Beta’nın Getirdiği Öne Çıkan Yenilikler

iOS 17.1’in (21B5045h) en dikkat çeken özelliklerinden biri, Apple Müzik’teki kullanıcı deneyimini zenginleştirmesi. Artık şarkılar ve albümler kolaylıkla favorilere eklenebiliyor. Şarkı ya da albüm detaylarında bulunan üç nokta menüsüne tıkladığınızda, “Favorilere Ekle” seçeneğiyle karşılaşıyorsunuz. Favorilere eklediğiniz şarkılar ve albümler, otomatik olarak yeni çalma listelerine dahil ediliyor. Bunun yanı sıra, çalma listelerinizde kullanabileceğiniz zengin bir albüm kapak galerisi de sisteme dahil edildi.

Apple, iOS 17 lansmanında AirDrop’a internet üzerinden aktarım yapabilme özelliğini tanıtmıştı. Bu özellik, özellikle WiFi kapsama alanının olmadığı durumlarda dosya transferine devam edebilmek için oldukça kullanışlı. Bu beklenen özellik, iOS 17.1 ile nihayet kullanıcılara sunuldu. Ayarlar menüsünde, AirDrop transferlerinin tamamlanabilmesi için WiFi dışında hücresel veriyi de kullanma seçeneğini bulabilirsiniz.

Ayrıca, iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max modellerinde el feneri aktifken, dinamik adada bu durumu gösteren bir gösterge eklenmişti. iOS 17.1 ile bu işlevsellik, iPhone 14 Pro gibi dinamik adaya sahip diğer modellere de getirildi. Bu özellik, el fenerini yanlışlıkla açık bıraktığınızda ya da farkında olmadan aktive ettiğinizde oldukça kullanışlı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli