IOS 17.0.2 Güncellemesi Uyumlu Tüm IPhone Modelleri İçin Kullanıma Sunuldu: İşte Yenilikler!
Starlink, Abone Sayısında 2 Milyon Sınırını Aştı: Türkiye’ye Gelmesi Bekleniyor!

Sıradaki içerik:

Starlink, Abone Sayısında 2 Milyon Sınırını Aştı: Türkiye’ye Gelmesi Bekleniyor!

e
sv

iOS 17.0.2 Güncellemesi Uyumlu Tüm iPhone Modelleri İçin Kullanıma Sunuldu: İşte Yenilikler!

8 okunma — 27 Eylül 2023 10:58
Apple, iPhone 15 için çıkardığı iOS 17.0.2 güncellemesini şimdi tüm uyumlu iPhone'lara sunuyor. Başlangıç kurulumu sırasında yaşanan kritik sorun bu güncelleme ile giderildi.
ios 17.0.2 guncellemesi uyumlu tum iphone modelleri icin kullanima sunuldu iste yenilikler8771

Apple, iPhone 15’e geçiş yapan kullanıcılar için veri transferi sorununu gideren iOS 17.0.2 güncellemesini ilk olarak yayınlamıştı. Şimdi bu güncellemenin revize edilmiş versiyonunu diğer uyumlu iPhone cihazları için de kullanıma sundu.

Veri Transfer Hatası Giderildi

iOS 17.0.2 (21A350) güncellemesi, bir iPhone modelinden diğerine veri aktarımını zorlaştıran bir hatayı ortadan kaldırıyor. Bu güncelleme, özellikle iPhone 15 kullanıcıları için kritikti; zira eski yedeklerden veri geri yükleme işlemi sonrası telefonlar Apple logosu ekranında donuyordu. Bu revize edilmiş sürümle, bu problem giderilmiş görünüyor.

Apple Watch Güncellemesi de Geldi

Aynı zamanda Apple, Apple Watch sahipleri için watchOS 10.0.2 sürümünü de kullanıma sundu. Sürüm notları, genel hata düzeltmeleri ve kritik güvenlik güncellemeleri içerdiğini belirtse de, özellikle Apple Watch Series 9 ve Watch Ultra 2 modellerinde gözlemlenen hava durumu widget sorunu da bu güncellemeyle çözüme kavuştu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli