IOS 17 Güncellemesinde Yeni Bir Problem: Bazı IPhone'lar Gece Boyunca Kendiliğinden Kapanıyor!
Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Pro Bu Ay Tanıtılacak: İşte Merakla Beklenen Özellikler!

Sıradaki içerik:

Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Pro Bu Ay Tanıtılacak: İşte Merakla Beklenen Özellikler!

e
sv

iOS 17 Güncellemesinde Yeni Bir Problem: Bazı iPhone’lar Gece Boyunca Kendiliğinden Kapanıyor!

27 okunma — 12 Ekim 2023 11:31
iOS 17 Güncellemesi Sorun Yaratıyor: Bazı iPhone Kullanıcıları Telefonlarının Gece Kendiliğinden Kapandığını İddia Ediyor!
ios 17 guncellemesinde yeni bir problem bazi iphonelar gece boyunca kendiliginden kapaniyor10074

iPhone 15 serisi ile beraber gelen iOS 17 güncellemesi, bazı sorunları da beraberinde getirdi gibi görünüyor. En son dile getirilen sorunlardan biri, bazı kullanıcıların telefonlarının gece boyunca kendiliğinden kapandığı yönünde.

Geceleyin Otomatik Kapama Sorunu

Bu otomatik kapanma sorunu, alarmların çalışmamasına ve diğer kritik özelliklerin kesintiye uğramasına neden oluyor. Sorun, en güncel iOS 17 sürümüne sahip cihazlarda da mevcut.

Kullanıcı Şikayetleri Artıyor

Sosyal medya ve Apple destek forumlarında konuyla ilgili birçok şikayet var. Bazı kullanıcılar kurdukları alarmların çalışmadığını belirtiyor. Bu sorunun iPhone’ların gece boyunca kapanmasından kaynaklanabileceği düşünülüyor. Sabah uyanan bazı kullanıcılar, telefonlarına şifre girmeleri gerektiğini ve bu durumun, telefonun gece yeniden başlatıldığının ya da kapandığının göstergesi olduğunu belirtiyor. Özellikle bir kullanıcı, iOS 17.0.3 sürümüne sahip iPhone 15 Pro Max modelinin geceleyin kendiliğinden kapanıp açıldığını ifade etti. Bu durum, aynı iOS sürümünü kullanan iPhone 13 Mini modelinde de yaşandı.

Ancak bu sorun, sadece iPhone 15 modelleriyle sınırlı değil ve tüm kullanıcılarda da görülmüyor. Şu anki resmi iOS sürümü olan iOS 17.0.3‘ün yanı sıra beta kullanıcıları için mevcut olan sürüm ise iOS 17.1.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli