Huawei Eyewear 2, Güçlü Ses Ve Yenilikçi Özelliklerle Geliyor
TÜBİTAK SAGE’de Meydana Gelen Patlamada 1 Ölü!

Sıradaki içerik:

TÜBİTAK SAGE’de Meydana Gelen Patlamada 1 Ölü!

e
sv

Huawei Eyewear 2, Güçlü Ses ve Yenilikçi Özelliklerle Geliyor

44 okunma — 26 Eylül 2023 16:58
Huawei'nin yeni nesil akıllı gözlük modeli Huawei Eyewear 2, zarif bir tasarıma sahipken, kullanıcılara üst düzey bir ses deneyimi sunmayı vaat ediyor.
huawei eyewear 2 guclu ses ve yenilikci ozelliklerle geliyor8670

Huawei’nin bu serisi, diğer piyasa oyuncularından farklı olarak genişletilmiş bir gerçeklik sunmaktan ziyade, estetik ve fonksiyonelliği ön planda tutarak kablosuz hoparlör teknolojisini şık bir gözlük tasarımıyla bütünleştiriyor.

Huawei Eyewear 2’nin Özellikleri ve Fiyat Bilgisi

Yeni nesil Huawei Eyewear 2, birinci nesle kıyasla ciddi yeniliklerle geliyor. Gözlüğün iki farklı versiyonu mevcut. Titanium Sky modeli, hafifliğiyle öne çıkarak sadece 4.7 gram ağırlığındaki titanyum alaşımıyla dikkat çekiyor. Gold Wire versiyonu, 18 karat altın kaplamalı ve zarif kenarlara sahip.

Hoparlör modülleri gözlüğün sap kısmında yer alıyor ve bu modüller birinci nesle göre yüzde 20-28 oranında daha kompakt. Çift diyafram sürücüsü ile ses gücünde yüzde 40, medya oynatma kalitesinde yüzde 30’luk bir artış yaşanıyor. Ayrıca üç katmanlı gürültü engelleme teknolojisi sayesinde konuşmalar daha net.

Geliştirilmiş dokunmatik alanı ve kullanım süresi, Huawei Eyewear 2’yi sektörde öne çıkarıyor. Gözlük, 11 saatlik bir pil ömrü sunarken, sadece 10 dakikada 3 saatlik kullanım süresi kazandırabiliyor.

HarmonyOS ile uyumlu olan bu gözlük, Android, iOS ve Windows platformlarıyla da sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Fiyatlandırmaya bakıldığında, Titanium versiyonu 314 dolar, Gold Wire versiyonu 260 dolar ve çerçevesiz optik modeli ise 232 dolar fiyat etiketine sahip.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli