Halo Infinite: Çıkış Tarihi, Platformlar, Oynanış ve Daha Fazlası


Birinci kişi oyunlar açısından, Halo franchise'ı favorilerden biridir. Bu amaçla milyonlarca Xbox tutkunu, 343 Industries'in yeni FPS oyunu Halo Infinite'ın pazara sürülmesini bekliyor. Xbox Game Studios, oyunu 2018'de açıkladı ve o zamandan beri oyuncular, oyunun geliştirilmesiyle alakalı rastgele bir şey duymaya can atıyor.
Halo Infinite: Çıkış Tarihi, Platformlar, Oynanış ve Daha Fazlası

Birinci kişi oyunlar açısından, Halo franchise'ı favorilerden biridir. Bu amaçla milyonlarca Xbox tutkunu, 343 Industries'in yeni FPS oyunu Halo Infinite'ın pazara sürülmesini bekliyor. Xbox Game Studios, oyunu 2018'de açıkladı ve o zamandan beri oyuncular, oyunun geliştirilmesiyle alakalı rastgele bir şey duymaya can atıyor.

Pekala, bu yazıda, çıkış tarihi, öyküsü vb. Dahil olmak üzere Halo Infinite ile alakalı her mühim ayrıntıdan bahsettik. O halde, daha çok süre kaybetmeden ayrıntılara dalalım.

Halo Infinite Yayın Tarihi


Xbox Game Studios, Halo Infinite'in 2021'in sonlarında pazara çıkacağını doğruladı. Başlangıçta Xbox, oyunu Kasım 2020'de yayınlamak istedi. Ancak, Ağustos 2020'de stüdyo, belirli bir çıkış tarihi vermeden yayınlanmasını erteledi.

Oynanış: Halo Infinite Açık Dünya Olacak mı?

 

Geliştiricilere göre Halo Infinite tam manasıyla bir açık dünya oyunu değil; fakat oyuncular önceki alanları özgürce keşfedebilirler. Tabii ki, hikayede ilerlemek yeni alanların kilidini açacaktır, fakat oyuncular geri dönüp devasa dünyayı keşfetmeyi seçebilirler.

Açıkçası, Halo Infinite'de çok detaylı fütüristik silahlar olacak. Bunun dışında oyuncular, harpta yardımcı olabilecek enteresan teknolojilere sahip olacaklar. Mesela Halo Infinite, oyuncuların harp tecrübesini artırabilecek kıskaç kancaları sunacak.

Platformlar: Halo Infinite PC'de Olacak mı?
Neyse ki, Halo Infinite Microsoft Windows amacıyla pazara sürülecek. Bunun dışında, birinci kişi oyunu Xbox Series X / S ve Xbox One amacıyla başlayacak.

Halo Infinite Çok Oyunculu
PC, Xbox Series X / S ve Xbox One amacıyla Halo Infinite Multiplayer modu olacak. Dahası, Çok Oyunculu modun oynaması tamamiyle bedava olacak ve Xbox Series X'te 120 fps'ye kadar destek verilecek.

Halo Infinite, Battle Royale'e Sahip Olacak mı?
Ne yazık ki, Halo Infinite'ın battle royale moduna sahip olmayacağı doğrulandı.

PUBG , Apex Legends ve COD Warzone gibi battle royale oyunlarının en son trendiyle, Halo Infinite'in benzer bir oyun moduna sahip olacağına dair söylentiler vardı. Fakat, 343 Industries, Halo Infinite amacıyla bir BR modu dahil etmeyi "planlamadığını" belirterek söylentileri kapattı.

Hikaye: Halo Infinite, Halo 5'ten Sonra mı Yer Alıyor?
Evet, Halo Infinite, Halo 5 olaylarından iki sene sonra gerçekleşir. Master Chief, insanlığı yeni bir tehditten kurtarmak amacıyla Halo Infinite'a geri dönecek.

Hikayedeki iki senelik boşluk, oyuncuların Halo Infinite'de çoğu yeni şey keşfedeceği manasına geliyor. Ayrıca, iki Halo oyunu arasındaki vakit aralığı, hikayede kaybolmuş hissetmeyecekleri amacıyla yeni oyuncular amacıyla kusursuz olacak. Bununla birlikte, 343 Industries, Halo 5'in sonunun ve Halo Wars 2'nin Halo Infinite'ın kampanya öyküsünü etkilediğini de doğruladı.

Halo Sonsuz Son Halo mu?
Evet, Halo Infinite'in öngörülebilir istikbal amacıyla son bağımsız Halo oyunu olduğunu söyleyebilirsiniz. Ayrıca, senelerce diğer bir Halo oyunu görmeyeceğiniz manasına gelir.

Fakat bu, Halo'nun devam etmeyeceği manasına gelmez; 343 Industries, stüdyonun Master Chief'in öyküsünü güncellemelerle devam ettireceğini doğruladı. Destiny 2 ve Warframe gibi oyunlara benzer şekilde, Halo Infinite dünyası çok sayıda DLC ile genişleyecek.

Ön sipariş
Halo Infinite Pre-order şu anda kullanılamıyor. Fakat Xbox Game Pass , pazara çıktığı ilk gün oyuna sahip olacak. Yani oyunu ilk gün oynamak istiyorsanız Xbox Game Pass delegesi olabilirsiniz.

Halo Infinite ile ilgili şu an amacıyla herkezin bildiği tek şey bu. Halo Infinity çıkış tarihi ya da gelişimi ile ilgili birtakım haberler duyar duymaz bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.