Galaxy Tab S9 FE Ve S9 FE Plus Avrupa Fiyatları Ortaya Çıktı
İnsansız Hava Araçları İçin Yeni Baz İstasyonu: UYGAR

Sıradaki içerik:

İnsansız Hava Araçları İçin Yeni Baz İstasyonu: UYGAR

e
sv

Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE Plus Avrupa Fiyatları Ortaya Çıktı

11 okunma — 04 Eylül 2023 19:13
Samsung'un Galaxy Tab S9 serisine eklediği yeni tabletler Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE Plus'ın fiyat bilgileri sızdırıldı. Avrupa'da ne kadar bir fiyatla satılacağına dair detaylar ise şöyle:
galaxy tab s9 fe ve s9 fe plus avrupa fiyatlari ortaya cikti7181

Son zamanlarda Galaxy Tab S9 serisini genişleten Samsung, yakında Galaxy Tab S9 FE (11 inç) ve S9 FE Plus (12,4 inç) modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu tabletler, yakın zamanda bir Avrupa perakende sitesinde görüldü.

Galaxy Tab S9 FE’nin Avrupa Fiyatı Belli Oldu

Son sızıntılara göre, Galaxy Tab S9 FE’nin başlangıç fiyatı 549 euro olarak belirlenmiş. Ancak bu fiyatın 11 inçlik standart model için olduğunu belirtmekte fayda var. Diğer yandan, 12,4 inçlik Galaxy Tab S9 FE Plus modelinin 8GB/128GB versiyonunun fiyatı ise 749,99 euro olarak listelendi. Ülkelere göre vergi ve tarife değişikliklerinin bu fiyatı etkileyebileceğini unutmamak gerekiyor.

Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE Plus Avrupa Fiyatları Ortaya Çıktı

FE yani Fan Edition modellerinin, ana Galaxy Tab S9 serisine göre daha ekonomik bir seçenek olacağı tahmin ediliyor. Yeni tabletlerin, ana seriden farklı olarak Exynos 1380 yonga seti ile çalışacağını da ekleyelim. Samsung resmi olarak her iki Galaxy Tab S9 FE modelini onaylamış olsa da, lansman tarihi hala belirsiz.

Bu yeni tabletlerin, S Pen, stereo hoparlörler, USB Type-C portu ve 45W hızlı şarj desteği gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor. Ayrıca, bu cihazlarda GPS, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 ve Samsung DeX özelliklerinin de bulunacağını belirtelim.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli