Fiyat Performans Odaklı Kulaklık: QCY MeloBuds Pro Tanıtıldı
Vivo Y18 Türkiye’de Satışta: Üstün Özellikler Uygun Fiyatlarla

Sıradaki içerik:

Vivo Y18 Türkiye’de Satışta: Üstün Özellikler Uygun Fiyatlarla

e
sv

Fiyat Performans Odaklı Kulaklık: QCY MeloBuds Pro Tanıtıldı

53 okunma — 04 Temmuz 2024 22:53
QCY, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı yeni Bluetooth kulaklığı MeloBuds Pro'yu tanıttı. Adaptif aktif gürültü engelleme, LDAC ve çoklu bağlantı özellikleriyle dikkat çekiyor.
Fiyat Performans Odaklı Kulaklık: QCY MeloBuds Pro Tanıtıldı

QCY MeloBuds Pro: Adaptif Gürültü Engelleme ve Yüksek Çözünürlüklü Ses

Ülkemizde de oldukça popüler olan QCY, uygun fiyatlı Bluetooth kulaklıkları ile tanınıyor. Şirket, adaptif aktif gürültü engelleme özelliğine sahip yeni TWS kulaklığı MeloBuds Pro‘yu tanıttı. Kulaklık neler sunuyor hep birlikte inceleyelim.

QCY MeloBuds Pro Özellikleri

QCY MeloBuds Pro, 46dB’e kadar gürültüyü azaltabilen adaptif aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğiyle dikkat çekiyor. Bu sayede 4 farklı moduyla farklı çevre koşullarına göre gürültü engelleme düzeyini ayarlayarak en iyi performansı sağlıyor.

Kulaklık, yüksek çözünürlüklü Hi-Res ses sertifikası ve LDAC kodeği ile ses konusunda da iddialı. LDAC ile 990 kbps’ye kadar bit hızı ve 96 kHz/24 bitlik örnekleme hızı desteği sunuluyor. Bunun yanında MeloBuds Pro, çevredeki sesleri duymayı sağlayan şeffaf mod, 6 mikrofon ile çağrı gürültü azaltma teknolojisi, 360° uzamsal surround ses gibi özellikleri de barındırıyor.

Fiyat Performans Odaklı Kulaklık: QCY MeloBuds Pro Tanıtıldı

Teknik Özellikler Tablosu

ÖzellikDetaylar
Gürültü EngellemeAdaptif ANC, 46dB’e kadar
Ses SertifikasıHi-Res
KodekLDAC, 990 kbps, 96 kHz/24 bit
Mikrofon Sayısı6
Surround Ses360° uzamsal surround ses
Pil Ömrü (ANC Kapalı)8,5 saat
Pil Ömrü (ANC Açık)7,5 saat
Şarj Kutusu ile Pil Ömrü34 saat (ANC kapalı), 30 saat (ANC açık)
Hızlı Şarj10 dakika şarj ile 1 saat dinleme
Çoklu Bağlantıİki cihaz arasında kesintisiz geçiş
Kulak İçi AlgılamaMüzik çalma kontrolü
Düşük Gecikme Modu80 ms
Suya DayanıklılıkIPX5
Renk SeçenekleriSiyah, Beyaz, Altın
Fiyat27 Dolar (Çin’de)

Uzun Pil Ömrü ve Hızlı Şarj

QCY MeloBuds Pro, ANC kapalıyken 8,5 saate kadar, şarj kutusuyla birlikte 34 saate kadar uzun bir pil ömrü sunuyor. ANC etkinleştirildiğinde ise bu süreler 7,5 saat ve 30 saate düşüyor. Ek olarak hızlı şarj desteği ile sadece 10 dakika şarj ile 1 saatlik dinleme süresi elde edilebiliyor.

Bağlantı ve Kullanım Kolaylığı

MeloBuds Pro, iki cihaz arasında kesintisiz geçiş sağlayan çoklu bağlantı özelliği ile kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Müzik çalma kontrolü için kulak içi algılama, oyun için 80 ms’lik düşük gecikme modu ve IPX5 suya dayanıklılık gibi özellikleri de barındırıyor.

Şık Tasarım ve Uygun Fiyat

Siyah, beyaz ve altın olmak üzere üç renge sahip olan kulaklık, sadece 27 dolar fiyattan Çin’de satışa sunulmuş durumda. Bu fiyat-performans odaklı kulaklık, özellikleri ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir: The Boys 4. Sezon Bölüm Tarihleri ve Yeni Bölüm Detayları

QCY MeloBuds Pro, uygun fiyatı ve geniş özellik yelpazesi ile dikkat çeken bir kulaklık. Adaptif aktif gürültü engelleme, LDAC desteği, uzun pil ömrü ve suya dayanıklılık gibi özellikleriyle kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: qcy

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli