Fiat Fiorino'nun 100. Yıl Özel Serisi, Satışta!
Google Pixel 8a, İlk Canlı Görüntüsüyle Ortaya Çıktı!

Sıradaki içerik:

Google Pixel 8a, İlk Canlı Görüntüsüyle Ortaya Çıktı!

e
sv

Fiat Fiorino’nun 100. Yıl Özel Serisi, Satışta!

19 okunma — 24 Eylül 2023 15:31
Cumhuriyetimizin kuruluş yılına özel olarak tasarlanan Fiorino 100. Yıl özel serisi, Türk bayrağının renklerinden esinlenerek hazırlandı. Bu özel model, sınırlı bir üretimle yalnızca 1923 adetle sınırlı olacak.
fiat fiorinonun 100. yil ozel serisi satista8543

Tofaş’ın Bursa’da üretimini gerçekleştirdiği ve 2007 yılından bu yana global pazarda aktif olan Fiat Fiorino, Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü için özel bir seriyle otomobil severlerin karşısına çıkıyor. Yeni Fiat Fiorino 100. Yıl Özel Serisi, 690 Bin 900 TL fiyat etiketiyle otomobil piyasasında yerini aldı.

Tasarımında Türk Bayrağı’ndan Esinlenildi

Bu özel serinin tasarımında Türk bayrağının renkleri başrolde. Beyaz gövde renginin yanı sıra, ön kısımda bulunan kırmızı FIAT logosu, yan aynalar ve 16 inçlik titanyum gri renkteki alaşımlı jantlardaki kırmızı detaylar dikkat çekiyor.

Fiat Fiorino'nun 100. Yıl Özel Serisi, Satışta!

Fiorino’nun bu özel serisinde, Cumhuriyetimizin 100. yılını temsil eden logo, çeşitli yerlerde karşımıza çıkıyor. Yan çıtalar, ön cam ve arka kapıda bu özel logo kullanıcıları karşılıyor. Arka kapının siyah-beyaz renk kombinasyonu ise aracın diğer modellerinden ayrılmasını sağlıyor.

İç mekânda ise kırmızı dikiş detaylarına sahip deri direksiyon, vites körüğü ve topuzu ile kırmızı koltuk detayları aracın içini özel kılıyor. Özellikle koltuk sırtlıklarında ve orta konsolda bulunan 100. yıl logosu, bu özel seriye ait olduğunu belirtiyor.

Her biri eşsiz olan bu araçlarda, orta konsolda yer alan özel seri numarası, bu serinin sınırlı sayıda üretildiğinin bir kanıtı.

Fiat Fiorino'nun 100. Yıl Özel Serisi, Satışta!

Fiat Fiorino’nun bu özel versiyonu, sadece tasarımıyla değil, teknolojik ve fonksiyonel özellikleriyle de ön plana çıkıyor. ABS, ESP, ASR, yokuş kalkış desteği gibi güvenlik özelliklerinin yanı sıra klima, yağmur ve karanlık sensörü gibi konfor özellikleriyle de donatılmış durumda. Ayrıca, 7 inçlik tablet ekranı, Apple CarPlay ve Android Auto entegrasyonu da sürüş deneyimini daha keyifli hale getiriyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli