Dünya Varmış Filmi Konusu, Oyuncu Kadrosu
Rüzgara Bırak: Barış Arduç ve Hande Erçel’in Yeni Filmi

Sıradaki içerik:

Rüzgara Bırak: Barış Arduç ve Hande Erçel’in Yeni Filmi

e
sv

Dünya Varmış Filmi Konusu, Oyuncu Kadrosu

51 okunma — 15 Haziran 2024 19:24
Dünya Varmış filmi konusu, oyuncu kadrosu, çekim yerleri ve daha fazlası. Engin Altan Düzyatan ve Ali Adnan Özgür'ün post-apokaliptik macera ve komedi filmi.
dunya varmis filmi konusu oyuncu kadrosu11835

Dünya Varmış, Altın Portakal ödüllü yönetmen Ali Adnan Özgür‘ün yönetmenliğinde çekilen ve post-apokaliptik öğeler taşıyan bir macera ve komedi filmi olarak sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerde Engin Altan Düzyatan‘ın yer aldığı film, güçlü kadrosu ve ilginç hikayesiyle dikkat çekiyor.

Filmin Konusu

Dünya Varmış filmi, dünya üzerindeki tüm yaşamın sonunu getirecek olan bir salgının yayılmasının 24 saat öncesinde başlıyor. Her şeyi önceden bilen ‘Kadimler’ adındaki gizli bir oluşum, seçilmiş insanların yaşamlarını sürdürebilmeleri için bir sığınak otel inşa eder. Bu otelde, heyecan ve gizem dolu günler yaşanır. Film, bu ortamda gelişen olaylar, heyecan, arkadaşlık ve aşk üçgeninde anlatılıyor.

Oyuncu Kadrosu

Başrollerde Engin Altan Düzyatan‘ın yanı sıra Sarp Bozkurt, Melisa Şenolsun, Erkan Can ve Ali Adnan Özgür gibi dikkat çeken isimler yer alıyor. İşte oyuncu kadrosunun detayları:

OyuncuRol
Engin Altan DüzyatanBaşrol
Sarp BozkurtBaşrol/Senarist
Melisa ŞenolsunBaşrol
Erkan CanDestekleyici Rol
Ali Adnan ÖzgürYönetmen/Senarist

Çekim Yerleri ve Süreci

Filmin Bodrum etabı tamamlandıktan sonra, çekimler İstanbul’da devam edecek. Dört haftalık Bodrum çekimlerinin ardından ekip, İstanbul’daki çekimler için hazırlıklarına başladı. Çekimlerin tamamlanmasının ardından film, post-prodüksiyon sürecine geçecek.

ÖzellikDetay
YönetmenAli Adnan Özgür
SenaristAli Adnan Özgür, Sarp Bozkurt
Başrol OyuncularıEngin Altan Düzyatan, Sarp Bozkurt, Melisa Şenolsun
Destekleyici OyuncularErkan Can, Ali Adnan Özgür
Çekim YerleriBodrum, İstanbul
Yapım Yılı2024
Film TürüPost-Apokaliptik, Macera, Komedi

Film Ekibi ve Yemek Organizasyonu

Çekimlerin İstanbul’a taşınmasından önce, ekip keyifli bir yemek organizasyonunda bir araya geldi. Bu etkinlikte, yönetmen Ali Adnan Özgür, özverili çalışmaları için tüm ekibe teşekkür etti. Film ekibinin moral ve motivasyonunu yüksek tutmak amacıyla yapılan bu etkinlik, ekip ruhunu pekiştirdi.

Filmin Beklentileri ve İddiaları

Dünya Varmış, denememiş konsepti ve güçlü oyuncu kadrosu ile 2024’ün en iddialı filmlerinden biri olmaya aday. İzleyicilere heyecan dolu anlar yaşatmayı hedefleyen film, sinemaseverlerin büyük ilgisini çekeceğe benziyor.

Filmin detayları hakkında sizin düşünceleriniz neler? Aşağıdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli