Delta Force Yeniden Doğuyor: İşte Yeni Oyunun Detayları Ve Fragmanı
The Last of Us’ta Abby’nin Yeni Yüzü Belli Oldu!

Sıradaki içerik:

The Last of Us’ta Abby’nin Yeni Yüzü Belli Oldu!

e
sv

Delta Force Yeniden Doğuyor: İşte Yeni Oyunun Detayları ve Fragmanı

20 okunma — 19 Ağustos 2023 12:42
18 Ağustos'ta TiMi Studio Group, Delta Force serisinin en yeni oyununun heyecan verici bir fragmanını oyuncularla paylaştı. Oyunun tüm detaylarının 22 Ağustos'ta Gamescom 2023'te düzenlenecek Canlı Açılış Gecesi'nde sergileneceği duyuruldu.
delta force yeniden doguyor iste yeni oyunun detaylari ve fragmani5992

90’ların efsane askeri nişancı oyunu Delta Force, modern teknolojiyle tekrar oyuncularla buluşuyor. Tanıtım videosunda, oyunun alfa sürümünden alınan oynanış sahneleri yer alıyor. Fragmanda otomatik tüfeklerden, susturuculu tabancalara, yaylardan roketatarlara kadar geniş bir silah yelpazesi tanıtılıyor. Yeniden tasarlanan Delta Force ekibi, gerçekçi bir ortam oluşturmak için fotogrametri teknolojisi kullanmış. Hawk Ops Aynı zamanda askeri uzmanlardan hareket yakalama teknolojisi ile destek alınmış ve eski özel kuvvet askerlerinin de görüşleri doğrultusunda geliştirmeler yapılmış. Karakterlerin tasarlanmasında ise gerçek aktörlerin modelleri kullanılmış.

Oyunun hikayesi, Ridley Scott‘ın yönettiği, başrollerinde Josh Hartnett ve Ewan McGregor‘un bulunduğu Black Hawk Down filminden esinleniyor. Oyun içerisinde 32’den fazla oyuncunun aynı haritada yarışabileceği büyük PvP savaşları da mevcut. Delta Force, PC üzerinde Steam ve Epic Games Store’da, PlayStation, Xbox ve mobil cihazlarda oyuncularla buluşacak.

Yeni oyunun arkasındaki ekip, Call of Duty: Mobile, Arena of Valor ve Honor of Kings gibi başarılı mobil oyunlara imza atan TiMi Studio Group. İlk Delta Force oyunu 1998‘de NovaLogic Studios tarafından piyasaya sürülmüş ve kısa sürede PC oyuncuları arasında büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Peki, sizce yeni Delta Force oyunu, orijinal serinin başarısını yakalayabilecek mi? Görüşlerinizi bizimle paylaşın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli