Deadpool 3 Ne Zaman Çıkacak? Marvel'dan Beklenen Açıklama Geldi!
realme Türkiye, Yeni Marka Elçileri Mete Gazoz ve Melissa Vargas’ı Açıkladı!

Sıradaki içerik:

realme Türkiye, Yeni Marka Elçileri Mete Gazoz ve Melissa Vargas’ı Açıkladı!

e
sv

Deadpool 3 Ne Zaman Çıkacak? Marvel’dan Beklenen Açıklama Geldi!

63 okunma — 12 Ekim 2023 12:28
Ryan Reynolds ve Hugh Jackman'ı aynı sahnede buluşturacak olan Deadpool 3, Hollywood'daki mevcut grevler nedeniyle birçok projenin ertelendiği bu dönemde şanslı olan projelerden biri oldu.
deadpool 3 ne zaman cikacak marveldan beklenen aciklama geldi10097

Logan’da son kez Wolverine karakterini canlandırdığı düşünülen Hugh Jackman, Deadpool 3’te Ryan Reynolds’ın efsanevi anti-kahramanıyla ilk defa bir araya gelecek. Marvel hayranlarını heyecanlandıran bu buluşmanın 3 Mayıs 2024’te beyaz perdede olacağı bilgisi verildi. Ancak Hollywood’da devam eden aktör grevleri, filmin vizyon tarihini etkileyebilir endişesini doğurmuştu.

Oyuncuların sendikası SAG-AFTRA, Sinema ve Televizyon Yapımcıları İttifakı (AMPTP) ile yaşadığı maaş ve diğer haklar konusundaki anlaşmazlıklar nedeniyle Temmuz ayında greve gitmişti. Ücret artışı, yapay zeka tehdidi karşısında iş güvencesi gibi konulardaki anlaşmazlık sonucunda ABD’de pek çok film ve dizi prodüksiyonu askıya alınmıştı. Bu durum, Deadpool 3‘ün de vizyon tarihini etkileyebilir mi sorusunu akıllara getirmişti.

Deadpool 3, Planlandığı Gibi Vizyonda!

Devam eden grevler sadece Deadpool 3‘ü değil, birçok yapım aşamasında olan projeyi de tehdit ediyor. Ancak yeni bilgilere göre Marvel’in bu beklenen filmi, 3 Mayıs 2024’teki vizyon tarihinde değişiklik olmadan seyirciyle buluşacak. The Wrap’ın kaynaklarına göre, Shawn Levy’nin yönetmenliğini yaptığı bu çizgi roman adaptasyonu, Disney için gelecek yılın en öncelikli projesi olarak görülüyor.

Hollywood’da sürmekte olan grevin 100. gününe yaklaşılırken, 11 Ekim’de sendika temsilcileri ve Sinema ve Televizyon Yapımcıları İttifakı (AMPTP) yeni bir müzakere toplantısı planlıyor. Senaristlerin grevi, stüdyo temsilcileriyle yapılan anlaşmanın ardından WGA üyelerinin onayıyla son bulmuştu. Dolayısıyla Deadpool 3’ün vizyon tarihinde bir değişikliğe uğraması beklenmiyor. Şu an için bilinen bu: Marvel Sinematik Evreni’nin 5. Faz’ının bir parçası olması beklenen film, 3 Mayıs 2024’te hayranlarıyla buluşacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli