Command And Conquer Legions Mobil Oyunu Geliyor
Lords of the Fallen Hikaye Fragmanı Ortaya Çıktı

Sıradaki içerik:

Lords of the Fallen Hikaye Fragmanı Ortaya Çıktı

e
sv

Command and Conquer Legions Mobil Oyunu Geliyor

20 okunma — 24 Ağustos 2023 19:32
Yeni mobil oyun Command and Conquer Legions, önümüzdeki yıl oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
command and conquer legions mobil oyunu geliyor6386

Electronic Arts ve Level Infinite ortaklığında geliştirilen Command and Conquer serisinin bu yeni mobil oyunu, taraftarlarına tamamen yeni bir hikaye sunacak. Açıklamaya göre, oyun, ikonik karakterleri ve yeni kötü karakterleri barındıracak, oyunculara çeşitli strateji seçenekleriyle zengin bir deneyim sunacak.

Oyunda, “Command and Conquer Legions’da, düşmanları yok etmek amacıyla toplanabilen değerli bir madde olan Tiberium’un peşinde koşarken diğer oyuncularla gerçek zamanlı PVE ve PVP savaşlarına atılacaksınız. Küresel bir haritada diğer komutanlarla işbirliği yaparak kaynakları toplayın, saldırı stratejileri oluşturun ve rakiplerinizi mağlup edin.” ifadeleri yer alıyor.

Command and Conquer Legions Mobil Oyunu Geliyor

Command and Conquer Legions Mobil Beta Bu Ay Başlatılıyor

Oyun, iOS ve Android için bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülecek. Ancak, Android için kapalı beta testleri bu ay başlatılacak. Bu beta testleri yalnızca Avustralya, Kanada, Fransa, Meksika, Yeni Zelanda ve Filipinler’de erişilebilir olacak. Oyun geliştirici Level Infinite, bu projede EA ile işbirliği yaparak Command and Conquer lisansını elde etti. Aynı zamanda Level Infinite, Assassin’s Creed Codename Jade ve League of Legends türevi Song of Nunu gibi diğer popüler oyun projelerinin de arkasında.

Bu, Command and Conquer serisinin mobil platformda ilk deneyimi değil. Daha önce 2018 yılında, farklı bir sanat tarzıyla Command and Conquer: Rivals adında bir oyun piyasaya sürüldü. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli