Chery Fengyun T11'in İlk Resmi Görseli Yayınlandı!
Vergisiz Düzenlemeyle 9.500 TL Altında Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar

Sıradaki içerik:

Vergisiz Düzenlemeyle 9.500 TL Altında Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar

e
sv

Chery Fengyun T11’in İlk Resmi Görseli Yayınlandı!

14 okunma — 26 Eylül 2023 20:57
Chery'nin ilk dönemlerindeki klasikleşen modeli Fengyun, şimdi modern ve yenilenen bir tasarım ile yeniden piyasada. Fengyun ailesinin son üyesi olan T11, şarj edilebilir bir hibrit SUV olarak otomobil severlerin karşısına çıkıyor.
chery fengyun t11in ilk resmi gorseli yayinlandi8737

Çin’in tanınmış otomobil markalarından Chery, otomobil serilerini Tiggo, Arrizo ve Omoda gibi belirli kategoriler altında piyasaya sürüyor. Fengyun serisi, Chery‘nin bu kategorilerinden birisi olup, özellikle plug-in hibrit (PHEV) ve tamamen elektrikli araçlar (BEV) üzerine yoğunlaşan bir seri olarak dikkat çekiyor. Şimdi bu serinin son bombası olan Fengyun T11‘in ilk resmi fotoğrafını otomobil dünyasıyla paylaştı.

2024 yılında Chery tarafından piyasaya sürülecek olan altı yeni modelden biri olan Fengyun T11, plug-in hibrit bir teknolojiye sahip. Aracın teknik özellikleri tam olarak açıklanmasa da, otomobilin Kunpeng Super Performance Electric Hybrid C-DM teknolojisiyle donatılacağı biliniyor. Bu sistem, hibrit bir motorun yanı sıra gelişmiş bir şanzıman ve batarya yönetim sistemini birleştiriyor.

Fengyun T11‘in mevcut tasarımı neredeyse üretim aşamasında gibi görünse de, otomobilin final versiyonunun 2024’te tanıtılması planlanıyor. Tiggo 9 Pro boyutlarında olan bu SUV modelinde, keskin farlar, ışıklı logo ve ön bölümde yer alan ışık tasarımıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda ön camdaki sensör, otomobilin yüksek teknoloji asistan sistemleriyle donatıldığını gösteriyor.

Bu şık SUV’un yandan görünümünde, belirgin omuz hatları ve iki tonlu büyük jantlar gözden kaçmıyor. Siyah B, C ve D sütunları sayesinde uçar gibi görünen bir tavan tasarımı ortaya konmuş. Aynı zamanda, Fengyun T11‘de geleneksel yan aynaların yerini alan dijital kameralar ve gizli kapı kolları, aracın modern tasarım anlayışını yansıtıyor. Ancak, bu özelliklerin son üretim modelinde aynen korunup korunmayacağı henüz kesin değil.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli