Charlie'nin Melekleri Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Hayranlar, dün gece Charlie'nin Melekleri'nin yeni görüntülerine ilk kez bakmışlardı , ancak bu sabah yaklaşmakta olan yeniden başlatma için ilk resmi fragmanı aldık ve görünüşe bakılırsa, Angels'ın geçmiş ekipleri son derece gurur duyardı.

 Yeni fragman, hayranlarını çok genişletilmiş bir Charlie'nin Melekleri organizasyonuna tanıtıyor, ancak daha geniş kapsamlı olmasına rağmen, gerçek ajanlar hala en iyi yaptıklarını yapıyor, bu da kıç tekmelemek ve eğlenceli ve zaman zaman kaotik yollarla iş yapmak.

Yeni çekimler bize Sabina (Kristen Stewart), Jane (Ella Balinska) ve Sabina (Kristen Scott) 'ı içeren yeni takıma ilk bakışımızı gösteriyor; Her şey için iyi ayarlanmış gibi görünse de, mutlaka bunun için gönüllü olun.

Ayrıca şimdi sadece bir kişinin karşısında olan bir isim olan yeni Bosley'lere hızlı bir şekilde bakıyoruz. Bosley'lerden birini oynamak , aynı zamanda projeyi de yöneten Elizabeth Banks'tır ve taraftarların yeni takımı tanımaları için daha fazla heyecanlı olamazdı .
 
Charlie'nin Melekleri Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı
 

Banks, ET'ye “Dünyanın yeni Meleklerle tanışması için gerçekten heyecanlıyım” dedi. “Bu projeyi, Charlie'nin Melekleri'nin inanılmaz mirası, 2000'li yıllardaki TV şovu [ve] filmlerinin omuzlarında inşa ettik. Yıllardır orijinal enkarnasyonları onurlandırmak istedik ve tüm büyük feministler gibi, "bizden önce ne geldi"

Fragman kesinlikle önceki iki filmin ve orijinal dizinin sahip olduğu aksiyon ve eğlence ruhunu yakalar, ancak özellikle de karakterlerin kendisinde daha modern bir yetenekle. Bunu tüm film boyunca devam ettirebilirlerse, Sony için yepyeni bir franchise'ın başlangıcını görüyor olabiliriz ve bu Angels hayranlarını fazlasıyla mutlu etmelidir.

Charlie'nin Melekleri Elizabeth Banks'ın yönettiği ve yıldızları Kristen Stewart (Sabina), Naomi Scott (Elena), Ella Balinska (Jane), Noah Centineo (Langston), Elizabeth Banks (Bosley), Djimon Hounsou (Bosley), Patrick Stewart (Bosley) ) ve Sam Claflin.

15 Kasım'da beyaz perdede gösterime girecek olan Charlie'nin Melekleri filminin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.