Call Of Duty: Modern Warfare 3’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu
Call of Duty: Modern Warfare 3’ün beklenen fragmanı sonunda yayınlandı

Sıradaki içerik:

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün beklenen fragmanı sonunda yayınlandı

e
sv

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu

7 okunma — 18 Ağustos 2023 10:59
Activision'un popüler oyun serisi Call of Duty'nin yeni oyunu olan "Call of Duty: Modern Warfare 3" geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Yeni fragmanın yayınlanmasıyla birlikte oyun, Xbox, Playstation ve PC platformlarında ön siparişe açıldı. Oyunun Türkiye fiyatları da belli oldu.
call of duty modern warfare 3e28099un turkiye fiyati belli oldu5883

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: Modern Warfare 3’ün Türkiye fiyatları oldukça dikkat çekici. Cross-Gen (Standart) sürümü için Playstation Store, Microsoft Store ve Steam üzerinden 1999 TL fiyat etiketi ile ön siparişe açıldı. Ayrıca daha fazla kozmetik içeriğe sahip olan Kasa Sürümü ise 2799 TL olarak belirlendi.

Call of Duty Modern Warfare III, 1999TL fiyatla ön siparişe sunuldu

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Oyun, Modern Warfare serisinin devamı niteliğinde olup, önceki oyun Modern Warfare 2’nin hikayesine devam ediyor. Oyunda ilk kez bir Modern Warfare oyununda zombi modu da bulunacak. Ayrıca, oyuncuların daha önce Modern Warfare 2’de satın aldıkları kozmetik ürünlerin yeni oyuna aktarılacağı da açıklandı.

Call of Duty: Modern Warfare 3, 10 Kasım tarihinde PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series ve PC platformları için yayınlanacak. Özellikle Playstation oyuncuları, oyuna erken erişim sağlayabilecekler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli