Bu hafta izlemeniz gereken 9 yeni fragman


Sanırım, çok sayıda kişiden şüpheliyim, geçen hafta sonu Stranger Things'in 3. sezonu boyunca internete girdiğimde hiçbir şeyin bozulmamasını sağlamak için acele ederek geçirdim .
Bu hafta izlemeniz gereken 9 yeni fragman

 Harika bir sezondu - gösteri üç-ayrı ayrı fakat ilgili arsa çizgilerini dengeleyen takdire şayan bir iş yaptı ve ben de gerektiğinde çok daha ciddi kiplere girmeye devam ederken seriye ne kadar çılgınca gelebildiğini çok sevdim için. Cidden, en kısa sürede Steve ve Robin isyanına ihtiyacımız var.

Ancak Stranger Things , Netflix'in “her şeyi bir seferde serbest bırakma” stratejisinin gerçekten en iyi yol olup olmadığını sorgulamamı sağlayan gösterilerden biri. Şu an hala bölüm 1'den bahsediyor olabiliriz, dizinin nereye gittiğini ve karakterlere olan bağlılığımız büyürken neyi araştırdığını analiz ediyoruz. Bu, 2019’daki fandomun ve eleştirinin büyük bir parçası ve Netflix gösteriyor ki ... sohbeti desteklemek yerine içeri girip çıkıyor.

Çok kötü. Bu, hepimizin bir gösteri boyunca acele etmesi gerektiği ve çoğumuzun , her ne kadar iyi olsa da, her yıl bir hafta boyunca Stranger Things'i düşündüğü anlamına geliyor . Şimdi Netflix çok iyi kurulmuş ( Stranger Things ile aynı ), insanların dikkatini çekmek için her şey için hileyi kullanması gerektiğini bilmiyorum. Filmlerin nasıl çalıştığından farklı değil sanırım - onları görmek ve sohbete katılmak için acele ediyorsunuz ya da sonraya kadar bekleyip, bozulmamanızı umuyorsunuz - ama bunun her zaman en iyi seçenek olduğundan emin değilim.

Aşağıdaki bu haftadan dokuz fragmanı kontrol et.

 

MULAN

Disney, klasiklerinin hatırlatmalarıyla sıkışıyor ve şimdiden gelecek ilkbahara kadar gelmeyen Mulan'ı kızdırmaya başladı . Şimdiye kadar görebildiklerimiz, filmin, animasyonlu versiyondan daha fazla şarkı söylemesi - şarkı söyleme, Mushu yok - bir ortaçağ destanı gibi görünmesini sağlıyor.

MALEFICENT: KÖTÜLÜK HANIMI

Disney , filmin ne hakkında olduğu hakkında fikir veren Maleficent devamı için yeni bir fragman yayınladı . Angelina Jolie ve Elle Fanning'in karakterlerini yine şanssız bırakıyor; Aslında Jolie'nin Maleficent'i Fanning'in Aurora'sını öldürmek istediği içindi, ama bu sefer Maleficent onu çok seviyor. 18 Ekim'de çıkıyor.

 

ANOTHER LİFE BAŞKA BIR HAYAT

Kuşkusuz, bu programın adı “ Battlestar Galactica'nın en sevdiği Katee Sackhoff'u tekrar uzaya koymak iyi bir fikir olmaz mıydı ?” Ve biliyorsunuz ki cevabın kesinlikle evet olduğunu biliyordum. Yeni bilim kurgu serisi 25 Temmuz'da Netflix'e geliyor.

 

JAWLINE

Jawline , Sekizinci Sınıfın belgesel versiyonuna benziyor . Bu bir sosyal medya yıldızı olmaya çalışan genç bir çocuk ve sahnelerin arkasında karşılaştığı kişisel zorluklarla ilgilidir. Meslektaşım Adi Robertson , Sundance’de “modern dijital şöhretin bir diseksiyonu olarak çalıştığını” yazan filmi inceledi. Film 23 Ağustos’ta Hulu’ya geldi.

 

A Black Lady Sketch Show: Season 1

HBO, uzun süredir, eğlenceli konuk yıldızlarının listesini içeren yeni bir eskiz komedi şovuna ve dizinin geleneksel olarak TV'de gözden kaçırılan kültür parçalarını keşfetmesine olanak sağlayacak bir odağa sahip. 2 Ağustos'ta başlıyor.

 

Succession: Season 2

HBO 2. sezonundaki için tam römork söndürmek Veraset mücadele ve medya hakimiyeti kendi yolunu bumbling Roy aile komplo gösterir. Yeni sezon 11 Ağustos'ta başlıyor.

 

The Great Hack

Netflix, Facebook ve Cambridge Analytica'ya özellikle odaklanarak, son yıllarda web'de gerçekleşen tüm veri paylaşımları hakkında üst düzey ve yüksek drama bir bakış açısı sunan yeni bir belgesele sahip. Film “bazen büyüleyici” ve “şaşırtıcı derecede güven verici”, meslektaşım Sundance belgeselini gördükten sonra yazdı . 24 Temmuz'da çıkıyor.

 

FREAKS

Bunların hepsi biraz garip ve düşük bütçeli görünüyor, fakat Freaks için yapılan incelemeler harika olmuş. Belki de çok fazla fragman izlemiyorum - meslektaşım Tasha Robinson hiçbir şey bilmemek için en iyisi olduğunu söylüyor .

 

PINOKYO

Normalde ABD’ye yönelik olmayan fragmanları dahil etmiyorum, ama buna değer. Sadece Disney tarafından yapılmadığını biliyorum.

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.