Bethesda Tarih Yazıyor: Starfield, 10 Milyon Oyuncu Sınırını Aştı!
DxOMark, Yeni Galaxy Z Fold 5’in Ses Performansını Değerlendirdi: İşte Detaylar!

Sıradaki içerik:

DxOMark, Yeni Galaxy Z Fold 5’in Ses Performansını Değerlendirdi: İşte Detaylar!

e
sv

Bethesda Tarih Yazıyor: Starfield, 10 Milyon Oyuncu Sınırını Aştı!

6 okunma — 20 Eylül 2023 18:44
Bethesda, bu astronomik başarısını Twitter üzerinden duyurdu ve tarihi bir başlangıç yaptıklarını, 10 milyondan fazla oyuncuya ulaşarak kendi rekorlarını kırdıklarını belirtti.
bethesda tarih yaziyor starfield 10 milyon oyuncu sinirini asti8337

Starfield, Xbox ve Bethesda Game Studio’nun ortaklaşa geliştirdiği yeni RPG oyunu olarak, piyasaya çıktığı andan itibaren büyük bir ilgiyle karşılandı. Oyun, çıkışının sadece iki hafta sonrasında inanılmaz bir başarıya imza atarak 10 milyon oyuncu sınırını geride bıraktı.

Xbox ve Bethesda’nın Yeni RPG Harikası Starfield, Oyuncu Rekorları Kırıyor!

8 Eylül’de oyun, altı milyon oyuncu sınırını aşmıştı ve Xbox’ın lideri Phil Spencer, oyunun çıkışında eş zamanlı bir milyon oyuncuya ulaştığını paylaşmıştı. 6 Eylül’de PC ve Xbox platformları için piyasaya sürülen Starfield’ın şu anki oyuncu sayısı 10 milyonu aşsa da, bu sayının hangi platformları kapsadığı ve oyuncuların hangi versiyonları tercih ettiği henüz netlik kazanmadı.

Starfield, Steam platformunda en çok oynanan ve en çok satan oyunlar listesinde üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Öte yandan, oyun için en az bir büyük ek içerik paketinin geleceği bilgisi paylaşıldı, fakat içeriği hakkında daha fazla bilgi verilmedi. Bethesda, oyun için uzun vadeli güncelleme planlarına da sahip. Oyuncular, 2024’te tüm platformlar için resmi modlama desteğini de bekliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli