Beş Yıl Boyunca Güncellenmeye Devam Edecek: Lenovo Tab M11'in Özellikleri Ortaya Çıktı!
Far Cry 7: Nefes Kesen Yeni Serüvenin Hikayesi ve Yayın Tarihi Ortaya Çıktı!

Sıradaki içerik:

Far Cry 7: Nefes Kesen Yeni Serüvenin Hikayesi ve Yayın Tarihi Ortaya Çıktı!

e
sv

Beş Yıl Boyunca Güncellenmeye Devam Edecek: Lenovo Tab M11’in Özellikleri Ortaya Çıktı!

22 okunma — 28 Eylül 2023 19:21
Elektronik devlerinden Lenovo, yeni tablet modeli Lenovo Tab M11'i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni tabletin tasarımı ve teknik özellikleri artık netleşti.
bes yil boyunca guncellenmeye devam edecek lenovo tab m11in ozellikleri ortaya cikti8939

Bu hafta oyuncu segmentine yönelik yeni donanımlarını ve Legion GO konsolu ile dikkatleri üzerine çeken Lenovo, ürün portföyünü genişletiyor. En son, firmanın Lenovo Tab M11 adında yeni bir tablet modeli olduğu görüldü. İşte Lenovo Tab M11 hakkında bilinen detaylar ve tahmini fiyat.

Lenovo Tab M11’ın Tasarımı ve Özellikleri Açığa Çıktı

Bazılarının hatırlayabileceği üzere, Lenovo Tab M11, geçen yıl Temmuz’da piyasaya sürülen Tab M10’un ardılı olarak geliyor. Şu anki bilgilere göre bu tabletin, bütçe dostu bir cihaz olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ortaya çıkan görsellerde, önceki modelin tasarım izlerini sürdüren tabletin sol kenarında güç düğmesi, üst kısmında ses artırma ve azaltma düğmeleri yer alıyor. Ön yüzdeyse, video konferanslar ve selfie için merkezi konumlandırılmış bir kamera bulunmaktadır.

Beş Yıl Boyunca Güncellenmeye Devam Edecek: Lenovo Tab M11'in Özellikleri Ortaya Çıktı!

Ayrıca, bir başka sızdırılan görselde, tabletin bir kalemle kullanım desteği sunduğunu görebiliyoruz. Ancak bu kalemin teknik özellikleri ve diğer detayları hakkında şimdilik net bir bilgi mevcut değil. Bu sebeple daha fazla bilgi için biraz daha bekleyeceğiz.

Lenovo Tab M11’ın Tahmini Özellikleri (Söylenti)

Teknik ayrıntılara daldığımızda, Lenovo Tab M11’in 10,95 inçlik bir LCD ekrana sahip olacağı ve bu ekranın 1920×1200 piksel çözünürlüğünde ve 400 nit parlaklıkta olması bekleniyor. Bu ekranın üst kısmında, video çağrıları ve özçekimler için merkezi bir selfie kamerası olması planlanıyor. Cihazın arka tarafında ise 13MP veya 8MP ana kamera sensörünün yer alacağı tahmin ediliyor. Bu, tasarım ve özelliklerin bölgeden bölgeye değişiklik gösterebileceği anlamına geliyor.

Beş Yıl Boyunca Güncellenmeye Devam Edecek: Lenovo Tab M11'in Özellikleri Ortaya Çıktı!

Güç yönünden, Lenovo Tab M11’in MediaTek G88 yonga setiyle donatılması ve 7.040 mAh’lik bir pil ile çalışması bekleniyor. Depolama ve RAM seçenekleri olarak 4/64 GB, 4/128 GB ve 8/128 GB varyasyonlarına sahip olacağı öngörülüyor. Cihazın kutusundan Android 13 ile çıkması ve 2028 yılına kadar Android OS güncellemeleri ve güvenlik yamalarını alması planlanıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli